Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Topicul cu sport
#41
Nu stiu daca faptul ca se joaca la un nivel mai inalt justifica neaparat marirea asta de pret. Sa zicem ca da, insa e deranjant faptul ca o fac si pentru a scoate profituri mai mari. Pana mai ieri lasau intrarea libera cand nu umpleau nici jumatate de stadion, iar acum baga niste preturi de pana la 5 ori mai mari. Cand s-a jucat cu Olanda, la un meci cel putin la fel de important si care implica intreaga populatie a tarii, biletele erau 20 de lei. Mie nu mi se pare foarte corect.
replyReply
#42
Şi cu toate astea, stadionul tot o să fie plin. Haha
Sup
replyReply
#43
Eu unul....urasc fotbalul Haha, pur si simplu nu imi place si urasc cand trebuie sa jucam la scoala.Mereu sunt ales ultimul de cate colegi la formarea echipelor, si sunt cam singurul baiat din clasa caruia nu ii place fotbalul.
replyReply
#44
(02-25-2013, 09:51 PM)ThePaladinHero Wrote: Eu unul....urasc fotbalul Haha, pur si simplu nu imi place si urasc cand trebuie sa jucam la scoala.Mereu sunt ales ultimul de cate colegi la formarea echipelor, si sunt cam singurul baiat din clasa caruia nu ii place fotbalul.

Well, nici mie nu-mi place, si eu nu ajung la etapa cu alesul, pentru ca nu sunt atat de activ sa incerc macar, deci nu esti singuru care nu e cu sportul astaGrin.
replyReply
#45
nici mie nu imi place fotbalul, atatia bani aruncati pe un om nu cred ca mai vezi .but this is the world we live in
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#46
Ma gandeam ca sunteti microbisti.Si roby de multe ori (aproape mereu) nici eu nu ajung in etapa cu alesul din acelasi motiv Haha.Mai degraba joc volei cu fetele.Si chiar joc volei cu fetele.
replyReply
#47
Na, joc basket cand e profa darnica si ne paseaza mingea, daca nu, ascult muzica, ca e sport ce dracu...
replyReply
#48
Wow ce semanam, oarecum....
replyReply
#49
(02-25-2013, 10:05 PM)BeoWulf Wrote: nici mie nu imi place fotbalul, atatia bani aruncati pe un om nu cred ca mai vezi .but this is the world we live in

100 de milioane de euro/dolari date pe un jucator. Un jucator e un om. Se vinde omul sau se vinde talentul lui? Asta nu inteleg eu. Salariul il inteleg. Omul munceste si este platit direct proportional cu talentul sau cu beneficiile ce le aduce clubului.

Dar 100 de milioane pe un jucator? Mi se pare incredibil si ajuns cumva la o limita.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#50
(02-25-2013, 10:44 PM)roby14 Wrote: Na, joc basket cand e profa darnica si ne paseaza mingea, daca nu, ascult muzica, ca e sport ce dracu...

Păi succes în formarea unui corp respectabil pentru vârsta ta, în cazul ăsta.
Sup
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)