Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Topicul cu sport
#61
Cine s-a bucurat?
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#62
Eh, nu prea mulţi ... doar vreo tără întreagă ...

....Real 3-0 Barca ...
Sup
replyReply
#63
O tara -2...
replyReply
#64
Legat de Real - Barca, fuck yeah, ce au inceput sa si-o ia catalanii! Asta cred ca a fost confirmarea ca meciul cu Milan nu a fost un accident nefericit. Barcelona o ia in jos si asta se vede clar. De cealalta parte, Mourinho pare ca stie ce vrea sezonul asta: UCL si cupa. Campionatul s-a vazut in numeroase ocazii ca nu a fost parte din obiectivele sale.

Side note, ar fi misto daca nu am intra in discutii de genul eu tin cu Steaua, Dinamo e naspa, si viceversa. Sau ca vai draga nu ne-am bucurat ca a castigat Steaua.

@Warhell cu bilete: nu, oricum nu aveam bani. Sunt student, ffs, la mine nu s-au gandit?
replyReply
#65
Pai dar bine ma,lasa,oricum sa stie ca indiferent de rezultat Steaua ramane....stim noi cum !Care trece mai departe,Manchester sau Real?
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#66
Realul e favorita, dar forma de moment va conta foarte mult. Cum spuneam si acum cateva zile, dintre Real si United, sper sa iasa Barcelona Smile Oricum, anul asta Bayern-ul va fi greu de invins, sunt ca Barcelona de acum cativa ani, dar fara tiki taka.
replyReply
#67
Steaua-Chelsea a început.
Pronosticuri?
Sup
replyReply
#68
Multe Chelsea-0 Steaua..
replyReply
#69
A început tare Steaua. Nu le-au lăsat mingea englezilor deloc.
Ar fi ceva să continue tot aşa..
Sup
replyReply
#70
Se prea poate avand in vedere ca Chelsea vrea sa scape de antrenor...deci nu ar fi asa un mare miracol.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 8 Guest(s)