Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce credeti despre noul joc Devil May Cry?
#1
Salut, sunt interesat de opiniile voastre despre acest joc. A jucat cineva acest joc, ce fel de storyline are si daca se merita a cumpara? Unde gasesc ieftin indiferent de platforma PS3/Xbox360 sau PC. Multumesc anticipat de raspunsuri.
replyReply
#2
inca nu l-am jucat desi am vazut ca multa lume nui place de cum arata noul Dante ,mie imi place a incercat sa il faca sa arate mai ...normal .
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#3
Topic mutat în secţiunea potrivită.
Sup
replyReply
#4
Sincer e destul de fain jocul. O grafica excelenta, mici glume care te scapa de atmosfera tensionata. De fiecare data cand intalnesti un mob nou acesta e aratat highlighted+ cateva miscari smechere ale acestuia. E destul de multa imaginatie investita in joc. Din pacate cateodata tinde sa plece catre mediocritatea filmelor americane. Imi aminteste la unele secvente de Ghost Rider, si nu ma refer la lupte ci la dialoguri. Imi place legatura dintre el si frateso. E cam scurt, parca 6-7 ore. Nu stiu care ii e pretul daca e ieftin(pana in 20 de dolari) merita daca nu...mai asteapta sau cumpara-l gratis.Haha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#5
Acum vad si eu topicul asta. Noul Dante e naspa. Nu stiu cum se incadreaza in poveste si ce face, dar Dante fara par blond e ca, nu stiu... micii fara bere. In rest nu pot sa imi dau cu parerea, nu am jucat, de abia sunt cu primul sa il emulez.

Also, 20 de dolari e extrem de putin. Ar fi fost prea bine ca sa fie adevarat, si ca orice alt joc AAA nou lansat DMC e de pe la 40 de euro in sus (chiar 50 acum pe la inceput).
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Ştiri cu şi despre jocuri Bogdan 18 5,773 04-10-2013, 01:18 PM
Last Post: Bogdan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)