Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modding Contest
Ar fi cazul ca Ionut sa fie scos din echipa pentru ca n-are rost sa participe doar cu numele.
replyReply
mda...i-am trimis si eu un mesaj dar nu mi-a trimis niciun raspuns. Cred ca ar trebui scos...
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
Eu ies din concurs pentru ca parasesc comunitatea din motive "sociale".
replyReply
In speranta ca asta e o reactie la cald, as zice sa lasam lucrurile cum sunt deocamdata.

Anyways, ca tot veni vorba, echipa adversa ce mai face? Grin Noi inca ne batem cu niste mese.
replyReply
(03-14-2013, 09:51 PM)Bogdan Wrote: In speranta ca asta e o reactie la cald, as zice sa lasam lucrurile cum sunt deocamdata.

Noi inca ne batem cu niste mese.

Pai, eu tre sa termin harta, si cea pe care fac teste si invat arata ceva de genu:
Dar......arata naspaSantaa.
replyReply
ce.a patit old nick? Ca tot n-am inteles...
replyReply
(03-14-2013, 10:03 PM)Cyrus35 Wrote: ce.a patit old nick? Ca tot n-am inteles...

Vezi discutii zilnice.What
replyReply
Din cauza lui Warhell, d'aia am incetat si eu sa postez, am ramas un fel de spectator, cred ca si din cauza ca l-a inteles gresit pe Kristi.

#Nu aveai atât dacă nu încercai să continui disputa.
replyReply
Ba Warhel deja exagerezi...serios de nu...tu crezi ca daca faci pe autoritarul pe un forum VIRTUAL, dintr-o lume VIRTUALA, rezolvi ceva. Daca o lasai mai lejer nu avea nimeni treaba ta. Acum sper ca nu o sa continuati aceasta afirmatie...sper din tot sufletul

Mesa voastra e ok...
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
(03-14-2013, 09:37 PM)old nick Wrote: Eu ies din concurs pentru ca parasesc comunitatea din motive "sociale".

Te asteptam inapoi cand e totul ok.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic Movie Contest Dastan 39 12,964 07-17-2012, 10:21 PM
Last Post: Robi
  Conquiztador contest: 2012: wog & gameway Szekemri 37 15,891 04-30-2012, 08:14 PM
Last Post: Szekemri
  Haxball Contest #2 !! Warhell 17 6,361 01-21-2012, 11:13 PM
Last Post: Warhell
  HaxBall Contest Warhell 49 12,411 01-14-2012, 02:09 PM
Last Post: Kristi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)