Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube - Discutii generale
#11
Presupun ca programul de care zici tu facea subtitrarile embedded. Ma intrebam daca merge sa pun un clip apoi sa adaug fisierul cu subtitrarile. O sa merg pe embedded deocamdata, daca are cineva o alta idee poate sa o impartaseasca.
replyReply
#12
vrei sa pui video cu sub pe el asa cum am pus eu la cinematic.urile din let's playul meu, sau cum?
replyReply
#13
Yep, dar cred ca am rezolvat-o intre timp. Confundam subtitrarile cu adnotarile, si avem impresia ca trebuie sa stau sa adaug textul in clip dupa ce l-am incarcat. Acum am observat ca trebuie doar sa uploadez fisierul cu subtitrarea. My bad, sorry. Mersi oricum pentru ajutor @Warhell & Cyrus.
replyReply
#14
Apropo, a mai schimbat cineva la HTML5? E vreo diferenta (sesizabila)? Eu l-am schimbat dar nu am observat sa fie ceva diferit pana acum.
replyReply
#15
Ca sa nu las intrebarea in aer: nu schimbati la HTML5, cel putin nu inca. Clipurile sacadeaza si se opresc pe neasteptate si fara motiv si sunt probleme la full screen.

In other news, s-a lansat YouTube.ro. URAA! nu s-a schimbat nimic! In afara de un tricolor si de buzunare mai pline pentru unii.
replyReply
#16
Da pai, si eu tot caut diferenta la youtube.ro da nu prea o vad....sunt confuz.
replyReply
#17
Din ce am auzit azi la radio, e mare bucurie pentru artistii romani care vor primi bani de acum pentru upload-uri. In rest, dupa cum scrie si in link-ul postat de Warhell, nu sunt schimbari majore.
replyReply
#18
Eu stiam ca bani puteai sa faci si inainte (in functie de cat de multe video-uri ai pe cont si cat de vizionate sunt)... deci eu tot n-am inteles care-i treaba.
replyReply
#19
Cred ca se refera la a primi bani pentru toate clipurile, indiferent daca sunt uploadate de tine ca partener YT (in mod normal trebuie sa fii partener ca sa iei bani) sau de altcineva. Ma rog, nu sunt nici eu sigur daca e asa.
replyReply
#20
O reclama la un post de televiziune foarte tare:

----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discutii zilnice - Noiembrie, 2022 Raducu' 19 1,806 02-08-2024, 02:50 PM
Last Post: Cyrus35
  Discutii zilnice 24.10.2015 Edd 427 71,148 11-02-2022, 08:47 PM
Last Post: Edd
  Discuţii Zilnice 10 Kristi 1,000 164,766 03-12-2014, 01:58 AM
Last Post: Raducu'
  Discutii despre vise D0rYn 68 20,848 02-24-2012, 10:35 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)