Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube - Discutii generale
#21
Au adaugat (azi?) un plugin pe numele lui Clickberry care introduce optiunea de a tag-ui. Ce inseamna, nu stiu. E si un site: https://clickberry.tv/ care, presupun, tine loc de istoric al tag-uirilor.
Google App Store Wrote:Tag moments, objects or people worth sharing from any YouTube video and share them on Facebook, Twitter or by Facebook message.

This is the only extension that lets you tag moments, objects and people inside of YouTube videos and share them across your favorite social networks.

By adding this extension, you will see a red Tag button appear at the bottom of the player. When you find a moment or object in a video that you want to tag, simply click the Tag button and the video will pause allowing you to create a tag and share it.

With the Clickberry extension you can:
• tag friends and family just like you would in a photo
• “like” or write comments in the video
• highlight exact moments worth sharing

In addition to this extension for Chrome, Clickberry also has a mobile version for the iPhone letting you create and tag videos from your iPhone.
Link catre store: https://chrome.google.com/webstore/detai...bc/details

De asemenea, sunt curios daca mi-a aparut din cauza unui plugin pe care l-am instalat cu ImageShack, plugin care e facut tot de Clickberry. Restul lumii il are?
replyReply
#22
(08-03-2013, 10:02 PM)Bogdan Wrote: De asemenea, sunt curios daca mi-a aparut din cauza unui plugin pe care l-am instalat cu ImageShack, plugin care e facut tot de Clickberry. Restul lumii il are?

Eu nu-l am.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#23
Youtube.ro are o parte buna si una rea.

Cea buna : Pentru artisti ca pot primi bani . Pentru cei care nu stiu engleza este in romana si cam atat .

Partea rea este ca e plin de reclame:|
replyReply
#24
Nesimteala e cu reclamele inainte de video, ca fac crize cand in loc de musica, imi canta world of tanks.
Partea buna e ca www.m.youtube e tot com, si nu sunt reclame, macar aci.
replyReply
#25
Da. E o tâmpenie. Niciodată nu mi-a trecut prin cap că până şi reclamele de la televizor vor apărea pe Youtube.
Sup
replyReply
#26
AdBlock people, face minuni.
replyReply
#27
La mine nu mai face de câteva luni. Da' nici nu m-am chinuit să văd care e treaba cu el sau dacă am nevoie de o nouă versiune..
Sup
replyReply
#28
Verifica sa nu cumva sa fie dezactivat.
replyReply
#29
(08-05-2013, 11:37 AM)Bogdan Wrote: AdBlock people, face minuni.

Stiu si eu de adblock. Dar... mie lene sa il bag .
replyReply
#30
Pai da, ca dureaza cam 20 de secunde cu totul. Uite, iti tai eu 5 din ele: https://chrome.google.com/webstore/detai...idom?hl=ro
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discutii zilnice - Noiembrie, 2022 Raducu' 19 1,801 02-08-2024, 02:50 PM
Last Post: Cyrus35
  Discutii zilnice 24.10.2015 Edd 427 71,089 11-02-2022, 08:47 PM
Last Post: Edd
  Discuţii Zilnice 10 Kristi 1,000 164,718 03-12-2014, 01:58 AM
Last Post: Raducu'
  Discutii despre vise D0rYn 68 20,834 02-24-2012, 10:35 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)