Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube - Discutii generale
#41
Dumnezo' nu vrea ca eu să am parte de Adblock. N-am ce să-i fac acum.
Sup
replyReply
#42
Scrie la extensii Adblock plus poate asta iti merge Grin
replyReply
#43
Nici ăsta. Nici o extensie nu merge.
Sup
replyReply
#44
Iati mozilaHaha
replyReply
#45
Muşcă-ţi limba! Pardon, degetele!
Sup
replyReply
#46
Reinstaleaza Google Chrome, poate o sa iti mearga.
FlowerFlower
replyReply
#47
Si daca nu merge nici asa reinstaleaza Windows-ul, lol. Asa il repari sigur Smile

De asemenea, hai sa ramanem la subiect. Daca mai sunt alte probleme, mutati discutia aici: http://www.worldofgothic.ro/forum/thread-4889.html
replyReply
#48
Doar mei mi-a disparut meniul din partea de sus a unui canal de unde puteam sa selectez intre Videoclipuri, Discutie si Despre?
replyReply
#49
(10-17-2013, 12:21 AM)Bogdan Wrote: Doar mei mi-a disparut meniul din partea de sus a unui canal de unde puteam sa selectez intre Videoclipuri, Discutie si Despre?
Mie imi apare.
replyReply
#50
In ultimul timp am explorat youtube-ul si ale lui canale interesante. Astfel ca ma intorc in threadul asta pentru a le recomanda si altora.

Canale romanesti bune: (ordine aleatoare)

  1. Romercial:

    Un canal in care un 'el' prezinta 3 reclame romanesti in clipuri de ~10 minute (recent a prezentat doar un clip publicitar pe episod). Tipul prezinta foarte ok, iar video-urile lui au o calitate smechera. Editare excelenta, continut de calitate, umor, cateodata venita cu o critica prea exagerata.

    Canalul de youtube - Romercial - LINK
    Show Content


  2. Romania explicata altfel

    Aici dam insa de ceva asemanator cu Romercial, unde se renunta la critica si se concentreaza mai mult pe cultura si pe anumite dezbateri prezentate de un tip, care la fel ca si in cazurile anterioare pare ca stie ce face. Emisiunea explica Romania, sau mai bine spus dezbate anumite valori, 'povesti' si fapte ce au legatura cu tara. Un canal foarte bun, pe scurt.

    http://www.youtube.com/channel/UCu5WshxVw8xQpX_LffqtDcg


    Show Content


  3. CreativeMonkeyzArmy

    Am ajuns la canalul celor pe care eu ii consider ca se pricep cel mai bine la editat continut, la comunicarea unor mesaje intr-un mod original si la expunerea unor idei foarte interesante. Bineinteles, nu ma refer la creatia seriei lor cu Roboti, creatie care le-a adus popularitatea de acum.

    Continut: - emisiunea 3lăr (personal am încetat s-o urmăresc după ce s-a spus că trailerul filmului NOAH a fost un eșec.. când spui că o creație a lui Darren Aronofsky e un viitor eșec, n-am să mă mai uit la ce spui, asta e cert)
    - Robotzii: o creatie interesanta, care a adus in Romania ceva ce nu a mai existat (calitate)
    - Gameplay-uri comentate al naibii de interesant
    - Piramida
    - multe altele


    Canal CreativeMonkeys - link
    Show Content


  4. Sector 7

    Umor, calitate și originalitate. N-am să spun mai mult pe aici, pentru că simt că scriu prea mult.

    Canalul de yb al celor de la Sector 7 este unic prin originalitatea video-urilor și al umorului de calitate. Ei 'dețin' și emisiunea Nimic nou, prezentata de Teo (stand up comedy).

    Sector 7 - canal youtube

    Show Content


    Altele:
  5. 10 lucruri
  6. BRomania
  7. Unguru Bulan


Daca aveti si voi alte sugestii, le astept.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discutii zilnice - Noiembrie, 2022 Raducu' 19 1,914 02-08-2024, 02:50 PM
Last Post: Cyrus35
  Discutii zilnice 24.10.2015 Edd 427 72,829 11-02-2022, 08:47 PM
Last Post: Edd
  Discuţii Zilnice 10 Kristi 1,000 166,268 03-12-2014, 01:58 AM
Last Post: Raducu'
  Discutii despre vise D0rYn 68 20,970 02-24-2012, 10:35 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)