Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discutii task-uri
Ce textura e aia? Anyway, cred ca nu ai dat unwrap.
replyReply
(10-01-2013, 04:32 PM)Iuliu Wrote: Ce textura e aia? Anyway, cred ca nu ai dat unwrap.

A da...am uitat de partea asta. Haha Mersi.
Is texturi luate de pe google, random.
replyReply
Am terminat de texturat casa dar nu prea imi place cum arata in joc.

[Image: Cap4_8_2012_3_05_48_PM5_12_2013_5_57_21_PM10_1_2.jpg]
replyReply
Doar partea aia din fata, cu patrate arata mai ciudat, restu e smecher.
Anyway, multam pentru unwrap, acum am reusit, dar n-am gothic-ul de modding acum, si folosesc texturi de pe google care arata oarecum rau, si nici eu nu prea ma am...need to test for some days to warm up a little.
replyReply
(10-01-2013, 07:22 PM)Robi Wrote: Doar partea aia din fata, cu patrate arata mai ciudat

Da, ai dreptate.Haha O sa pun niste scanduri. Am o problema cu niste glitchuri la scari, trebuie sa vad ce modific acolo ca nu-mi place deloc cum se vede in joc. Se vede mult mai bine in blender, fir-ar sa fie.
replyReply
(10-01-2013, 07:43 PM)Iuliu Wrote:
(10-01-2013, 07:22 PM)Robi Wrote: Doar partea aia din fata, cu patrate arata mai ciudat

Da, ai dreptate.Haha O sa pun niste scanduri. Am o problema cu niste glitchuri la scari, trebuie sa vad ce modific acolo ca nu-mi place deloc cum se vede in joc. Se vede mult mai bine in blender, fir-ar sa fie.

Mie nu imi ies niciodata scarile bine, si cum faceam eu training la texturi, asta am improvizat Haha :
[Image: mc3cpg.jpg]
I'm so bad at this..What
replyReply
Daca nu reusesc sa le repar renunt la ele.Haha Btw, interesante texturi.
replyReply
Daca ai chef, uite fisierul blend cu toate texturile actuale, poti sa imi dai o parere despre munca mea de amator?Haha
http://www.2shared.com/file/sRThtIoK/casa.html
Aici si o poza cu versiunea cred ca finala:
Show Content
replyReply
M-am uitat dar nu vad nicio textura. Haha Cred ca trebuia sa le uploadezi impreuna cu fisierul blend.
replyReply
http://www.2shared.com/file/VgBsPnHz/casa.html
Erau doua, deci aici e rar-ul, nu stiu sigur care e Haha.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)