Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cultul Penticostal
#11
necro, tin sa-ti spun ca tu provoci aici scandalul si o sa-ti iei un warn cat tine de mare daca te mai certi cu hestia. valabil si pentru el ;Wink
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#12
De obicei nu raspund la afirmatiile "unora", dar tipul asta a depasit limita, so...
replyReply
#13
(12-19-2009, 09:26 PM)Necro Wrote: De obicei nu raspund la afirmatiile "unora", dar tipul asta a depasit limita, so...

IUBIRE. Sa nu uiti de dragostea frateasca. Daca nu o sa iei warn de la Dumnezeu, care este mai rau, imho. Haha (vorbesc serios, chiar daca e o gluma, ai grija)
replyReply
#14
Am spus doar ca a depasit limita, fapt pe care, probabil, il voi face si eu... Haha Sa speram ca nu... =))
replyReply
#15
Si cica se vorbea despre cultul Penticostal... daca ajunge staff-ul sa isi dea warn reciproc, mai ales un Mod la un Super mod, atunci putem spune ca degeaba avem domeniu nou si etc :-j.
replyReply
#16
Cred ca intr-o zi am sa ma enervez si am sa inchid toate topicurile despre religie doarece sincer nu vad inportanta atatora avand in vedere ca acesta nu este un forum despre 'culturi religioase'...

Si am sa rog Staff-ul sa se comporte ca atareSmile.
replyReply
#17
desigur, sefule ;Wink
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#18
Acum am postat un reply in threadu' creatie vs evolutie e ultimul cu referire la tot ce tine de religie pe anul acesta, promit solemn.
Si daca tot am fost offtopic pun 2 melodii de craciun
Run Rudolph run
Rockin' around the christmas tree
Smirk
[Image: luisroyo2.png]
Embrace death as is the key to understand life.
replyReply
#19
uuu. trebuie neaparat sa asculti stop the cavalry ;Wink e si intr-o reclama cu orange 8->

gata. gata. stop spam Haha
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)