Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Worst Thing You Have Ever Done?
#21
Cred ca cel mai urat lucuru pe care l-am facut a fost sa rad galagios,in capela, la inmormantarea lu' bunicu' :-?.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#22
Un alt lucru umilitor pot spune, a fost acum doi ani, mergeam la scoala, iar dupa 50 si ceva de km parcursi cu masina mi s-a facut rau si am vomitat in masina, langa toti oamenii care erau acolo, unul dintre cele mai urate momente din viata mea. Haha Cristian, nu inteleg ce e jignitor, umilitor, etc. in ce ai zis tu, ba chair e ceva tare! Grin

A da, ca tot veni vorba ce inmormantare, eu la inmormantare lu' bunicu ma jucam cu mingea in curte cu in var ce la meu (30 si ceva de ani), iar toti care treceau pe langa noi ziceau "Nu-i frumos", dar nu prea ne pasa ce ziceau si continuam.
FlowerFlower
replyReply
#23
Mie nu imi convine ca nu am profitat de situatie si-mi aduc aminte cu parere de rau.
replyReply
#24
(08-13-2013, 01:35 AM)Ducipal Wrote: Cred ca cel mai urat lucuru pe care l-am facut a fost sa rad galagios,in capela, la inmormantarea lu' bunicu' :-?.

HahaHaha
Sup
replyReply
#25
Atat, nimeni nu a mai facut nimic de care sa ii para rau???Proud

Hmm..hai ca mai spun eu.

Eram in clasa a 8-a la sfarsitul anului, pregatiti si noi sa mergem la liceu. In ultima saptamana am primit toata scoala mere (habar nu am de ceHaha), si noi am inceput sa ne batem cu ele prin clasa si am facut peretii galeni. Distractie, pana cand a venit dirigintele nostru si a inceput sa ne faca "morala", cred ca a vorbit o ora si ceva, toata clasa eram cu fata la pamant ca l-am suparat chiar in ultimele clipe. Dupa a venit si directorul, ne-a pus sa cumparam clor si am spalat o zi intraga la pereti, pana cand i-am facut albi din nou. Noteeth
FlowerFlower
replyReply
#26
(08-14-2013, 07:25 PM)dorelys Wrote: Atat, nimeni nu a mai facut nimic de care sa ii para rau???Proud

Hmm.. Am rupt o data foile tuturor cartilor ce le aveam in ghiozdam impreuna cu un coleg si le-am aruncat..

Dar oricate prostii as fi facut in generala, intotdeauna scapam cu bine. O data chiuleam cu un acelasi coleg cu care am rupt si foile mentionate mai sus si cand sa iesim din curtea scolii vad dacia mea galbena si pe ai mei coborand din ea. Prietenu meu a inceput sa se indeparteze, dar eu m-am dus sa vorbesc cu ei, crezand ca m-au vazut. Le-am zis ca m-a trimis profa dupa un caiet acasa. Proud Si m-au dus ei cu masina acasa si l-am luat si pe coleg care statea furisat in locul din spate de frica sa nu-l vada maica-sa.

Asta a fost generala pentru mine.. chiuluri peste chiuluri peste chiuluri. Niciodata n-au aflat ai mei de nici o absenta de-a mea. Apoi a urmat liceul in care m-am singurățit.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#27
Nu eşti singurul care chiulea în generală..

Pe la sfârşitul clasei a 8-a aveam mari probleme la matematică. Îmi asigurasem media de 5, dar cu încă un 4 nu-mi mai ieşea.
Într-o zi ne anunţase că o să ne asculte următoarea oră. Eu cu încă un prieten, care se afla în aceaşi situaţie, ne-am decis să chiulim la ora respectivă, care era şi prima din acea zi. El îmi este chiar vecin şi se băga pe la mine în fiecare dimineaţă şi mergeam împreună, însă în ziua aceea n-am luat-o pe drumul către şcoală, ci pe cel către pădure. Haha
Ne-am găsit un loc lângă un cireş...Am stat acolo vreo 4 ore. Ne-am întrecut în scuiparea sâmburilor, am intrat în curtea unui om pentru că era o chestie după o uşită...nu mai ştiu ce era exact, dar am intrat. Haha Nu era nimeni acasă, dar la ieşire, am uitat uşiţa afară şi găinile din curte au început să intre acolo. Am intrat iară şi chiar atunci a trecut un om pe acolo ... Haha
Am scos găinile şi am ieşit ... chiar ne-am dus spre casă.
Ajunşi acasă, le-am spus părinţilor că ne-au dat drumul mai repede. Haha N-au aflat până-n zi de astăzi.
Următoarea zi la şcoală am aflat că a fost dezastru la mate. Note mici peste tot, s-au stricat medile... Haha Însă avea să asculte şi ora viitoare.
Same plan, însă de data asta am ocolit şcoală şi am luat-o către un magazin..acolo ce să vezi, o colegă. Am încercat să trecem uşor pe lângă ea..însă ne-a observat şi a mai şi strigat după noi. Haha
Însă noi ne-am văzut de drum şi am coborât până în parc unde ne-am ascuns în WC-uri. Pe acolo treceau mulţi colegi...însă WC-urile eco ne-au ascuns foarte bine. Haha
De data asta am aşteptat doar să se termine ora de mate, iar apoi am mers către şcoală, însă am ajuns mult prea repede. Aşa că ne-am ascuns şi în WC-urile din şcoală. Haha
Când s-a sunat de pauză, am ieşit .. dar pe hol...profa' de mate........Ne-a avertizat că dacă nu venim ora viitoare ne lasă corigenţi...Haha
Am mers ..am luat notă bună şi am trecut amândoi. Haha
Sup
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Best Thing You Have Ever Done? Szekemri 5 1,637 01-31-2014, 01:45 AM
Last Post: Bogdan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)