Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Worst Thing You Have Ever Done?
#11
Pai daca tot suntem la capitolul bautura incep si eu cu o poveste...
In noapte de revelion(2012-2013) m-a luat fratemiu la petrecere la un prieten acasa...Pana se strange lumea incepem cu cola dupa fratemiu anunta oficial ca TAXI-ul se inchide si incepem sa turnam in pahare whisky + energizant(red bull sau hell nu mai stiu)...se termina sticla pleaca fratemiu acasa dupa alta cand se intoarce iar incep sa imi pun (din 2 sticle de whisky ce s-au baut eu cred ca am baut 3 sferturi sau una intreaga)....Incepe distractia la inceput mi se face putin rau deschid putin geamnul imi revin un prieten se costumeaza in tiganca(Argentina Haha) incepe sa ne pupe pe toti dupa iesim afara sa dam cu artificii si petarde pe afara spargem un pahar/stica ca sa avem noroc si intram in casa dupa ce terminam inghetati de frig...dupa fratemiu' sparge un pahar rupe si un scaun.... pe la vro 3 hai sa ma culc ma duc ma pun in pat si nu pot dormi(dupa cel putin 15 de doze de energizant la ce sa ma astept) ma invart prin pat ies pe afara nimic abia pe la 5:30-6 adorm si eu in sfarsit....

Morla:Cand bei whisky nu pune mult energizant...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#12
Eram cu o fata usoara, de cateva saptamani maxim o luni. In acea luna, ma duceam cam in fiecare zi la ea, la geam(statea la casa si avea geamul la strada). Geamul ala a fost martor la tot felul de chestii intre mine si ea. Obisnuiam sa-i trimit mesaje noaptea(12/1/2), iar ea imi raspundea fericita(surprinzator) sau cel putin asa parea, doar ca mie nu prea imi pasa de starea in care intra cand vede ca-i trimit mesaje pentru ca stiam ca e o fata usoara. Era vara si-mi petreceam timpul pe afara pana noaptea tarziu, cu prietenii, nu faceam prostii, iar in una din nopti, am trecut pe la ea, pe la geam, intamplator, am sunat-o si mi-a deschis geamul, ca deobicei, doar ca de data asta am intrat in casa*ceea ce planuiam de mult*. Ma rog, treburile au trecut si fara sa vrem, am adormit amandoi, pana tarziu, iar mama ei a intrat la ea in camera. *mama ei ma cunostea pentru ca imi petreceam timpul cu acea fata si in fata portii ei, dar nu paream a ne iubi in fata mamei ei, ca urmare si surprinderea ei* Ne-a trezit, iar fata aceea a sarit din pat si nu stia ce sa faca, iar eu nu dadeam doi bani, m-am ridicat din pat, m-am incaltat si imbracat si fara sa bag pe nimeni in seama am plecat. Inganfat, ma gandeam mandru la ce s-a intamplat, doar ca ma suna al meu tatic bun prieten si ma pune sa-i povestesc, oarecum stia ce am facut*eram gen wtf asta vede cu ochii mei or what?* si mi-a spus ca a fost sunat de mama acelei fete care i-a spus ca e dispusa sa faca prostioare cu mine si cu fiica ei*eu daca as fi fost parinte n-as fi avut curajul sa-i spun altui parinte ca vreau cu fiul sau*. Dupa multe intrebari si vorbaraie, mi-am dat seama ca nu facea misto de mine, altfel nu ar fi avut de unde sa stie dinainte ce am facut, iar atunci chiar mi-a parut rau ca am plecat satisfacut, dar nesatisfacut.
replyReply
#13
(08-12-2013, 02:15 AM)Cristian Wrote: Eram cu o fata usoara, de cateva saptamani maxim o luni. In acea luna, ma duceam cam in fiecare zi la ea, la geam(statea la casa si avea geamul la strada). Geamul ala a fost martor la tot felul de chestii intre mine si ea. Obisnuiam sa-i trimit mesaje noaptea(12/1/2), iar ea imi raspundea fericita(surprinzator) sau cel putin asa parea, doar ca mie nu prea imi pasa de starea in care intra cand vede ca-i trimit mesaje pentru ca stiam ca e o fata usoara. [...]

Si care-i lucrul rau in povestea asta? Smile
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#14
Lucrul pe care il consider cel mai nesimtit facut vreodata si pe care l-am facut este sa fac misto cand eram un mic copil de o colega ce era mai grasuta. Am facut-o chiar intr-o maniera poetica, scriind o poezie despre ea. Cel mai penibil lucru facut de mine vreodata.

Singurele mele scuze erau: anturajul (aveam un kind of a bad friend (unul dintre cei mai buni, de altfel), varsta la care imi placea admiratia lumii indiferent de consecinte si faptul ca poate nu ma refeream neaparat la fizicul ei, ci mai degraba la felul ei de a fi.. (+ca in banca din spatele meu stateau cele mai frumoase doua fete din clasa si ele radeau la operele mele)

Apoi a urmat o alta poezie despre proful de istorie, o poezie de care nu-mi pare rau. A fost o reusita. Dupa ce au ajuns la diriginta poeziile, mi-a fost atat de rusine de mine, incat n-am mai scris asa ceva niciodata.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#15
(08-12-2013, 11:46 AM)Terente Wrote:
(08-12-2013, 02:15 AM)Cristian Wrote: Eram cu o fata usoara, de cateva saptamani maxim o luni. In acea luna, ma duceam cam in fiecare zi la ea, la geam(statea la casa si avea geamul la strada). Geamul ala a fost martor la tot felul de chestii intre mine si ea. Obisnuiam sa-i trimit mesaje noaptea(12/1/2), iar ea imi raspundea fericita(surprinzator) sau cel putin asa parea, doar ca mie nu prea imi pasa de starea in care intra cand vede ca-i trimit mesaje pentru ca stiam ca e o fata usoara. [...]

Si care-i lucrul rau in povestea asta? Smile

Ca am ignorat-o pe mama sa.
replyReply
#16
Cum arăta mă-sa?
Sup
replyReply
#17
cred ca avea 40-45 ani, nu era cine stie ce miss, dar nu arata rau, insa asta nu m-ar fi oprit sa experimentez mama-fiica.
replyReply
#18
(08-13-2013, 12:21 AM)Cristian Wrote: experimentez mama-fiica.
O sa te credem pe cuvant.
replyReply
#19
Asa si trebuie. N-aveti cum altfel.
replyReply
#20
Eee, mama-fica ar fi ceva, dar totusi, 45 de ani, ehh!
FlowerFlower
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Best Thing You Have Ever Done? Szekemri 5 1,637 01-31-2014, 01:45 AM
Last Post: Bogdan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)