Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[MOD] RisenWeapons
#11
Ehh.. e complicat.... Grin Nu pot explica acum. Am scos si armurile si animatiile armurilor, dar is diferite de cele de la Gothic si mie nu imi iese skin modifier pentru a le pune in Gothic. (Imi apar buguri mari la armuri, tre' sa mai exersez cu animatiile) Grin

Cand nu o sa mai fiu obosit (la tara e de munca in perioada asta a anului), o sa fac un tutorial cu tot ce trebuie, cum scoti armele, texturile, cum le modifici si restul.
FlowerFlower
replyReply
#12
De-aia te intrebam, pentru ca stiu ca sunt diferite...
Vad ca nu vrei deloc sa ne arati si noua cum faci. Ma gandesc ca unele lucruri le-ai invatat si tu de la altii si cred ca ar fi frumos din partea ta sa-i inveti si tu pe ceilalti.Grin
replyReply
#13
Sincer, nu am invatat nimic de la nimeni. Am mai intrebat dar nu am primit raspuns (Decat Terente m-a ajutat cand i-am cerut, cu scriptul la inceput de drum, ca sa zic asa, nu stiam sa fac o rutina si l-am intrebat pe el), apoi, am invatat singur, cu greseli, fara, dar am invatat.Grin
FlowerFlower
replyReply
#14
Wow. Felicitari Dorelys. Smile Chiar ma bucur ca ai ajuns in comunitatea asta. Wink
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#15
Am inteles. In cazul asta o sa incerc si eu sa ma descurc singur.
Am ajuns pe forum cautand ajutor pentru modding dar se pare ca n-am nimerit unde trebuia.
replyReply
#16
Ai timp sa faci toate lucrurile astea faine, dar cand te intreb cum le faci spui ca n-ai timp sa-mi explici...Felicitari pentru vdf, e super si promit ca n-o sa te mai intreb nimic.
replyReply
#17
Lucrurile astea faine care zici tu, le-am facut aseara dupa ora 23:00, daca poti si ai timp, o sa iti explic atunci, acum nu pot si nu mai stau sa mai dau explicatii.
FlowerFlower
replyReply
#18
@Iuliu, eu te-as ajuta si la fel probabil si alti membrii de pe wog.. doar ca acum timpul nu prea imi permite asta. De saptamana viitoare o sa am timp mai mult liber.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#19
Se pare ca primele doua link-uri nu functionau la toti, am pus pe alt site, sper sa mearga de data aceasta.
http://fisierulmeu.ro/52T2UG1G2L93/Risen...s-rar.html
FlowerFlower
replyReply
#20
O sa revin in zilele astea cu un upload fara buguri, o sa repar textura armei de Obsidian si cu mai multe arme, vreau sa iau toate amele din Risen.
FlowerFlower
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)