Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
slow motion ? but why
#11
@Robi, ai dreptate, am spus o prostie, nu viteza de procesare se dubleaza ci cantitatea de informatie pe care poate sa o proceseze.

@Gothicar, in mod normal ai un centru de comanda pentru placa video de unde poti sa ii dai sa caute update-uri sau poti sa intri pe site-ul oficial si sa ii dai sa caute automat ce update-uri iti trebuiesi sa iti instaleze.
replyReply
#12
Mi-am instalat diverele pt video .. si intre timp cumpar gothic 2 ... sper sa mearga ... daca nu, va anunt Grin

Show Content
replyReply
#13
mda ... mi-am updatat driverele si la fel face ... cat sunt in turn e totu perfect cand ies afara imi merge foooarte in reluare ... Sad pacat chiar vroiam sa joc gothic . daca mai aveti alte sugestii astept ...
multumesc anticipat
replyReply
#14
(11-30-2013, 10:03 PM)gothicar pro Wrote: mda ... mi-am updatat driverele si la fel face ... cat sunt in turn e totu perfect cand ies afara imi merge foooarte in reluare ... Sad pacat chiar vroiam sa joc gothic . daca mai aveti alte sugestii astept ...
multumesc anticipat
Baga Xp sp3.
Tind sa cred ca o jocurile o sa se comporte mult mai bine, cel putin cele mai vechi dintre ele.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)