Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic 2 NotR mod:Returning
#1
ProiectuI meu pentru Gothic2NotR e pe jumatate gata, tot ce mai trebuie facut sunt diaIoguri si chesti minore, totusi va mai dura o mica perioada de timp...

What about: ErouI se intoarce in Khorinis dupa o Iuna, cu simplul mutiv al unei noi amenintari 'The Sleeper's Amulet' un artefact care a fost ascuns de catre orci in spatele barierei orcilor din colonie.

What's new: Cateva noi tehnici de combat cum ar fi Dual-Wield asa cum vedeti in screenshot...care va fi invatat doar dupa 80% in 1h swords.

New World: o Noua lume in spatele barierei orcilor...Behind the orc wall...lies a new threat about a divine artifact

nu am stat acu sa zic tot...daca vreti sa vedeti alte screenuri sau news sa ziceti, daca nu ne vedem cand se va lansa
Fallen Knight of Garant.

#2
pai. ce sa zic? bravo si succes, desi e cam aiurea ca eroul se intoarce in khorinis. nu ar respecta storyline-ul, mai ales dupa toate astea. sfatul meu e... ca daca tot nu zici ca ai facut dialogurile si alea alea, sa pui alt personaj ca 'erou'. e cea mai buna solutie, si mai schimbi si tu povestea tipica si monotona cu nameless hero.
.Chorus Romance says Good Night.
#3
da...asa mam gandit si eu initiail...dar e vb de Sleeper's Amulet...ce-a ce ar face din nou ca eroul sa se intoarca in trecut...nimeni aItcineva nu prea stie de sleeper..deci cum ar merge altfel?...orice sugesti sunt bine venite
Fallen Knight of Garant.

#4
oricine. cineva care l-a cunoscut pe erou. cineva din colonie. oricine maa Haha
nu vezi cum au inventat-o astia pe velaya? Haha
poti sa iei si un personaj facut de tine [gen Gigel Pistol] si unul care a existat [gen angar. puternic, intelept, bla bla]
ce-ti trece prin minte bai Smile
.Chorus Romance says Good Night.
#5
...-->Angar<-- asta chiar ar merge....Grin chiar nu mi-a trecut prin minte...ar merge si pt ca a fost tempIer si stia de sleeper....yea:-?ar fi ceva....cred ca va ramane
Fallen Knight of Garant.

#6
tocmai de asta am zis Haha
oricum, asta a fost doar o sugestie Haha poti sa te gandesti la oricine. poti sa iei un templier facut de tine care sa fie din fostul sect camp care a evadat cu lester, sau ceva de genul Haha nu stiu, orice.
si daca faci, macar sa faci ca lumea, sa inceapa dintr-un punct fix. gen taverna.
si tot asa Haha
joaca velaya pentru idei. :-?
si restul o sa vina de la sine Haha
bine, eu nu zic sa copii ce este acolo Haha eu zic sa te inspiri Smile si sa fii original in acelasi timp Smile
.Chorus Romance says Good Night.
#7
am jucat velaya:d si mi-a placut mult cum or facut...(mai putin unele dialoguri de gen "I'll be a virgin if you...." Hahami-a placut ideea cu "fantomele" de langa pass of khorinis....am facut si pt proiectul meu niste modele de undead cu armuri de militian/mercenar dar fara capHaha...lumea din spatele barierei e destul de mare si include ideea cu swamp camp si ca sunt templieri zombie...si mai continua mult....acu cum ziceam...dialogurile vor dura ceva...but it's ok...o sa mai pun ceva screenshots or smth
Fallen Knight of Garant.

#8
e bine atunci Smile oricum, vad ca ai imaginatie Haha deci e bine. eu ma refeream la idei din velaya, gen sa incepi intr-un punct fix, apoi sa faci misiuni prin zona aia, si apoi sa inaintezi, pe masura ce cresti in putere. si ai putea face un caracter care ar fi fost un novice in sect camp care sa aibe tatuaje pe fata, si sa incepi tu sa-l 'upgradezi' si e bine, ca zici ca stie si zona din sect camp Haha
hai, pune-ti ideiile in aplicare
.Chorus Romance says Good Night.
#9
Angar a plecat si el pe barca la Sfarsit nu?
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
#10
daca vrei tu. Haha
adica nu e neaparat sa-l iei Smile
.Chorus Romance says Good Night.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic Multiplayer Moderation 1 1,693 07-13-2014, 10:22 AM
Last Post: Szekemri
  Proiect:Seria Gothic in romana ajerk 3 2,211 06-29-2014, 12:52 PM
Last Post: Szekemri
  Gothic 3 Unknown Land Cryssalis 22 8,309 02-05-2014, 04:12 PM
Last Post: Cryssalis
  Gothic Multiplayer Video/Pics BeoWulf 30 9,845 09-08-2013, 01:27 PM
Last Post: Edd
  Project Destiny Gothic Multiplayer daniels 11 4,892 08-28-2013, 04:28 PM
Last Post: cornel
  Gothic 2 night of the raven returning mod english sleeperoldman 1 2,393 08-13-2013, 07:39 PM
Last Post: Szekemri
  Gothic 3 english version Deneky 5 2,644 06-11-2013, 01:34 AM
Last Post: Deneky
  Gothic Multiplayer: Intrebari & Raspunsuri HeRoNaMeLeSs 52 14,518 05-30-2013, 04:22 PM
Last Post: Edd
  Ai mai juca Gothic daca... ? Edg 758 189,637 05-27-2013, 07:08 PM
Last Post: Bogdan
Wink Maxima-Gothic.RO HeRoNaMeLeSs 13 4,442 05-07-2013, 03:56 PM
Last Post: HeRoNaMeLeSs

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)