Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discutii zilnice 24.10.2015
#31
Drame drame .. ce le mai place oamenilor sa traiasca in filme ... mai ales in drame.
Vezi copiii de 12 ani suferind din dragoste.
Ignoranta.
Prefecatorie.
Mi-e mila de lumea in care traim. Nimeni nu face ce vrea el de fapt sa faca. Nimeni nu se bucura de fapt de viata asta. O traim dupa cum spun altii, dupa filme si dupa idei din carti. Robotilor.
Asta e civilizatie la voi?! Mai bine stau in padure unde pot sa fac ce vreau si sa ma doara la
Sup
#32
(10-30-2015, 10:10 PM)Warhell Wrote: Mai bine stau in padure unde pot sa fac ce vreau si sa ma doara la

JUST DO IT! DO IT! Flower

Edit: Daca tie ti se pare ca nimeni nu face ce vrea el sa faca, nu inseamna ca e si adevarat.
FlowerFlower
#33
Lasa ca-n jurnalu meu n-am cenzura.
Sup
#34
(10-30-2015, 10:10 PM)Warhell Wrote: Drame drame .. ce le mai place oamenilor sa traiasca in filme ... mai ales in drame.
Vezi copiii de 12 ani suferind din dragoste.
Ignoranta.
Prefecatorie.
Mi-e mila de lumea in care traim. Nimeni nu face ce vrea el de fapt sa faca. Nimeni nu se bucura de fapt de viata asta. O traim dupa cum spun altii, dupa filme si dupa idei din carti. Robotilor.
Asta e civilizatie la voi?! Mai bine stau in padure unde pot sa fac ce vreau si sa ma doara la

Bine spus. Sincer, mă gândeam că ai luat-o serios pe 'arătură' de când ai revenit pe wog.. dar se pare că te prefăceai sau eu știu. Bine, nici nu prea sunt interesat.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#35
(10-30-2015, 10:10 PM)Warhell Wrote: Mai bine stau in padure unde pot sa fac ce vreau si sa ma doara la
la buturaga?

"DE VINE IE ILLUMINATI" Terente 13/13/2015
#36
(10-30-2015, 10:25 PM)Harry Wrote:
(10-30-2015, 10:10 PM)Warhell Wrote: Mai bine stau in padure unde pot sa fac ce vreau si sa ma doara la

Edit: Daca tie ti se pare ca nimeni nu face ce vrea el sa faca, nu inseamna ca e si adevarat.

Majoritatea lumii nu face ceea ce vrea.. pentru că se teme de răutatea lumii și în final se tem de ei însuși. Smile Să nu fim judecați and stuff.

Majoritatea hipsterilor sunt proști, rockerii deși au fost catalogați ca fiind mai inteligenți în general decât restul lumii, au început să devină și ei proști sau să devină rockeri doar pentru că e cool..
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#37
dedic ast ptr toti rokeri
#38
Haha Copilașu e supărat rău. L-o fi înjurat vreun rocker.. Sau e rapper credincios. Smile Un DaniB in devenire.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#39
Hahaha rockerii Haha))
In Alba e plin de ei. Au 13 ani, isi lasa plete, se imbraca in negru sau gen mai militareste si se cred rockeri ... am patit de multe ori de confudeam pletosii cu fetele. Se cred emolai, masoni, se taie si baga legale. Nu asta e mesajul rock-ului. Un rocker adevarat nu face asa ceva.
Nu stiu ce au aia prin cap ... da' mna.

Nu stiu man. Eu sincer sunt extrem de bulversat zilele astea. Nu cred ca s-au creat cuvinte pentru starile care le am.
Mi-am deschis ochii. Asta pot spune. Incep sa studiez omul ... si am rezultate.
Deja am o gramada de cazuri cu d'astia care se dau ceea ce nu is.
Toata lumea vrea sa para smechera ... chestia asta se sub-divizeaza in mai multe chestii.
Vad lume ca rade ... dar e un ras ... nu stiu, fortat.
Ura .. e peste tot. Poate ziceti si de mine ca am ceva cu 'rockerii' astia din Alba ... eu sincer n-am. Atata ca mi ciuda ca isi pierd ani buni din viata cu ideile astea stupide ce se bazeaza la ei pe tristete, sinucidere si ura. Eu nici nu pot sa-mi imaginez cum am putut sa fiu nazist. Atat de naiv.... o fost o fita .. creca imi trebuia acolo ceva ... in care sa cred .. sa fiu diferit. O fost o tampenie pe care o regret. Asa mi si mie de rockerii astia.
Pot sa stau aici toata noaptea sa scriu ce am in cap ... dar prefer s-o fac in jurnal.
Da' nu uitati de proverbu asta japonez.
"Avem trei masti:
Una o aratam lumii,
Una familiei si prietenilor apropriati,
Si cea adevarata, doar noua"
Si nici sa nu indrazniti sa contraziceti, ca stiti ca asa e.
Sup
#40
Eu urasc tiganii, un gand sincer.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discutii zilnice - Noiembrie, 2022 Raducu' 19 1,776 02-08-2024, 02:50 PM
Last Post: Cyrus35
Smile What the h.. happened? 2015 Cyrus35 37 14,298 03-15-2017, 12:02 AM
Last Post: Hydrax
  Discuţiile zilnice din 2015 Szekemri 979 100,134 10-24-2015, 05:56 PM
Last Post: soul of darkness
  Discuţii Zilnice 10 Kristi 1,000 164,434 03-12-2014, 01:58 AM
Last Post: Raducu'
  YouTube - Discutii generale Bogdan 54 15,350 02-15-2014, 07:50 PM
Last Post: Kristi
  Discutii despre vise D0rYn 68 20,780 02-24-2012, 10:35 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)