Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top 10 filme vazute
#41
(11-03-2010, 07:54 PM)carnage12 Wrote: acum mam uitat la toata seria SAW Grin , inteligent filmu

Nu stiu zau ce a fost inteligent la saw...Haha...dar oricum a fost frumos....sapt.trecuta l-am vazut pe cel 3d aici in bv...
Horror inteligent...the ring 1.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#42
pai nu intelegi mesajul filmului?
[Image: 242idki.png]
replyReply
#43
(11-03-2010, 09:03 PM)carnage12 Wrote: pai nu intelegi mesajul filmului?

Mesajul filmului: un psihopat/psihopata poate face "joculete" pentru cativa oameni...inteligent gandit dar nu inteligent ca mesaj...pentru mine, adept al filmelor psihologice sau filozofice. Horror-urile sunt facute sa te sperie nu sa te impresioneze de mesaju' lor....singurul horror ce m-a speriat a fost Grudge 1.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#44
defapt el nu era pshiopat Wink. el facea bine ce facea Wink , ii pedeapsea doar pe oamenii rai, fara niciun Dumnezeu, si nui omora chiar asa ii punea la puzzeluri, el intodeauna le dadea sansa "jucatorilor" sa "castige jocul" daca te uiti intelegi Wink
replyReply
#45
(11-03-2010, 11:10 PM)Cryssalis Wrote: defapt el nu era pshiopat Wink. el facea bine ce facea Wink , ii pedeapsea doar pe oamenii rai, fara niciun Dumnezeu, si nui omora chiar asa ii punea la puzzeluri, el intodeauna le dadea sansa "jucatorilor" sa "castige jocul" daca te uiti intelegi Wink

Ahh...deci vrei sa zici ca un om care pune oamenii la puzzle-uri, chiar daca le risca viata(care este chiar si scopul lui), nu este un om psihopat??? Le-am vazut pe toate, crede-ma ca nu ziceam nimica daca nu le vedeamSmile....oamenii rai??cred ca u nu l-ai vazut pe cel in care nu erau bagati in joc oameni rai...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#46
eu asa am vazut in film Smile faza este ca jigsaw moare si este inlocuit de altul eu am vazut trei serii si jigsaw spunea asta ca ii pedepsea paia rai Haha Haha
replyReply
#47
pretuieste viata
[Image: 242idki.png]
replyReply
#48
(11-04-2010, 09:27 PM)Cryssalis Wrote: eu asa am vazut in film Smile faza este ca jigsaw moare si este inlocuit de altul eu am vazut trei serii si jigsaw spunea asta ca ii pedepsea paia rai Haha Haha

da...parca era si o fata care-l ajuta intr-unu dintre ele....nu mai stiu sigur...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#49
mie acuma imi place seria marvel Haha am vazut aproape toate filmele credca 1 sau 2 care urm sa le mai faca Haha nu leam vazut
replyReply
#50
House MD...cel mai tare...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Ce filme/seriale am mai văzut? D13g0 154 51,839 11-05-2015, 03:10 PM
Last Post: soul of darkness
  Discutii generale despre filme Szekemri 67 27,659 05-12-2015, 09:05 PM
Last Post: Warhell
  Trailere filme noi si nu numai Szekemri 29 11,420 03-10-2014, 01:21 PM
Last Post: BeoWulf

Forum Jump:


Users browsing this thread: 5 Guest(s)