Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My forum bulletin
#21
(10-30-2010, 01:58 PM)Illidan Wrote: ai dreptate :| atunci pe forumul meu Haha daca vrei iti dau forumu pe pm
Wink) Haha e deshis de ceva timp

da...sa vedem
inregistreaza-l pe google, yahoo, msn...dinastea..ca sa-i faci reclama...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#22
oke o sa fac dar mai intai imi trebuie multa reclama :| o sa incep pe forumul asta Wink http://copiidomnului.nstars.org/ caut staff si useri activi Smile pt staff doar o cere atata tot Haha
#23
(10-30-2010, 03:59 PM)Illidan Wrote: oke o sa fac dar mai intai imi trebuie multa reclama :| o sa incep pe forumul asta Wink http://copiidomnului.nstars.org/ caut staff si useri activi Smile pt staff doar o cere atata tot Haha

deci sunt moderator sau nu?? la tine acolo?? am vazut ca odata am putut sa modific un post de-alu' asta nou, nu stiu cum il cheama...dar acuma nu mai pot....
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#24
ba da poti :| Smile trebuie Smile
#25
Ba da poti, trebuie, sa inchizi threadul moderatoruleHaha...serios acu, threadul asta nu isi mai are rostul...am intrat pe forumurile lui Iustin si singurii membrii sunt iustin si Crsallis! Sad...
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#26
Sa sti ca nu e nevoie sa reinvi fiecare topic care nu e in arhiva. :|
Sup
#27
nu l-am reinviat, ci am sugerat sa fie inchis...intr-o zi voi sta si ma voi uita la toate chestiile astea fara rost care trebuie inchise. Threaduri care au murit odata cu activitatea vechilor membrii!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#28
Cu ce te face mai fericit daca sunt inchise sau deschise? Lasale dom'le asa. Tot ce faci tu acum, duce thread'urile importante pe pagina a 2-a + niste posturi aiurea.
Sup
#29
nu-ti mai raspund ca ma provoci acuma...si nu am chef sa imi pun mintea cu tine!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#30
Adevarat, ar fi o performanta.
Sup


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Sugestii pentru forum Helper 1,222 580,542 04-23-2014, 09:35 AM
Last Post: Szekemri
  Propunere REORGANIZARE FORUM dsKed cristy 10 4,949 07-09-2013, 01:56 PM
Last Post: Edd

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)