Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Solutii pentru a iesi din criza
#11
daca iesim eu imi arunc calculatorul de pe geam Haha
replyReply
#12
(01-05-2011, 01:14 AM)Cryssalis Wrote: daca iesim eu imi arunc calculatorul de pe geam Haha

La ce etaj stai? >Grin Haha
replyReply
#13
Cam dupa 1 an 2, dupa ce ies tarile importante din Europa din criza, cred ca o sa iesim si noi....
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#14
nu iesim ca nu mai sunt bani Haha avem prea multe datorii la fmi Haha
replyReply
#15
Cu toate ca intr-o buna zi vom iesi in aceasta asa zisa criza financiara nu cred nici macar pentru o secunda ca pentru marea masa a cetatenilor romani se va produce o schimbare uimitoare care sa-i faca pe ei sa nu se mai simpta inferiori (din punct de vedere economic) fata de cetanetii din alte tari.
Cat despre FMI, multi traiesc cu gandul ca aceasta 'banca internationala' ne vrea binele si e dispusa sa ne imprumute doar pentru ca salariile romanilor sa fie asigurate dar tin sa-i contrazic putin pe cei care cred asa ceva si sa le aduc a cunostinta faptul ca banca tot banca va ramane, iei 10 lei si platesti 15 deci viitorul tinerilor din Romania se scrie in aceste vremuri grele de catre insusi presedintele Romaniei.
replyReply
#16
uitati aici un cantec intitulat de cei de la divertis imnul crizei financiare Haha
replyReply
#17
(01-06-2011, 04:14 PM)Cryssalis Wrote: uitati aici un cantec intitulat de cei de la divertis imnul crizei financiare Haha

O stiu Haha foarte tare.
(01-05-2011, 01:14 AM)Cryssalis Wrote: daca iesim eu imi arunc calculatorul de pe geam Haha

Ca sa-ti altu nou aye? Haha
Cum spune si melodia: "Asta-i jungla de la noi, fara lei da` cu multi boi".
[Image: 242idki.png]
replyReply
#18
(01-06-2011, 10:00 PM)carnage12 Wrote:
(01-06-2011, 04:14 PM)Cryssalis Wrote: uitati aici un cantec intitulat de cei de la divertis imnul crizei financiare Haha

O stiu Haha foarte tare.
(01-05-2011, 01:14 AM)Cryssalis Wrote: daca iesim eu imi arunc calculatorul de pe geam Haha

Ca sa-ti altu nou aye? Haha
Cum spune si melodia: "Asta-i jungla de la noi, fara lei da` cu multi boi".

perfecta descriereHaha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#19
aici originalul dupa care a fost inspirat Smile
replyReply
#20
Tind sa cred si eu ca nu prea mai sunt multe sanse de a iesi din criza prea curand...Atat timp cand presedintele nostru rade atunci cand este fluierat si jignit (desi cu siguranta consilierii lui i-au spus exact ce trebuie facut in astfel de situatii), este evident ca nu-i prea pasa de noi si va continua sa taie tot de la toti...pana si de la vechii eroi din razboaie ai Romaniei...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)