Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discutii despre vise
#11
Am mai visat si CS...si UT......da era najpa rau....numai sange..care nu-si avea rostu'..intr-un vis de-al meu....mai bn raman la VISELE GOTHIC-e Wink)...
replyReply
#12
cate miide vise am avut eu.. de fapt cam de 2 ani in coace visez doar odata la 2 sapt. cam asa am eu un vis9de care sa-mi amintesc dimineata) .odata am visat ca eram mare paladin si aveam o super sabie (cea mai bua pt one handed) si aveam si vreo 90% la one handed si ma du eu las tot intr-un cufar(magii,sabii arcuri si arbalete) si cand ma duc sa ma bat cu orcii mi se rupe sabia FIX IN DOUA la primul orc. naspa vis....
replyReply
#13
Am visat azi din nou!
De data asta cu Gothic 3. Eram intr-un supermarket, in sectiunea video games/CDs/DVDs si acolo era Gothic 3, multe DVD-uri, in pachete mici, desfacute, de carton. Eu.... iau unul, ma uit la el, scot DVD-ul cu Gothic 3, il bag in buzunar si, ca un paranoic, ies din supermarket si merg acasa. Ajuns acasa, instalez jocul si vad ca imi merge mai bine ca inainte ! Am dat si peste niste chestii noi, un arc minuscul, locuri noi, si cuferele se dechideau cu picklocks ca in G2... apoi m-am trezit Sad
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#14
Alex Wrote:Am visat azi din nou!
De data asta cu Gothic 3. Eram intr-un supermarket, in sectiunea video games/CDs/DVDs si acolo era Gothic 3, multe DVD-uri, in pachete mici, desfacute, de carton. Eu.... iau unul, ma uit la el, scot DVD-ul cu Gothic 3, il bag in buzunar si, ca un paranoic, ies din supermarket si merg acasa. Ajuns acasa, instalez jocul si vad ca imi merge mai bine ca inainte ! Am dat si peste niste chestii noi, un arc minuscul, locuri noi, si cuferele se dechideau cu picklocks ca in G2... apoi m-am trezit Sad

dar inainte sa te trezesti ai apucat sa salvezi macar?? :=) Haha: . .. ei poate in seara asta cand te culci din nou o sa ai parte de acelasai vis is-ti poti continua aventura..
replyReply
#15
Au, n-am salvaaaat .... si m-am trezit; a fost ca si cand s-a luat curentu si ma jucam Gothic 1/2/3 in realitate. Poate a salvat automat? da, aia e inca o imbunatatire a jocului visurilor mele. Ce n-as da pt asa ceva, un joc ce salveaza automat cand simte ca se ia curentul sau te lasa placa Haha
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#16
din cate inteleg asta era un ,,gothic de vis,, . pai atatea chestii misto in comparatie cu originalul... in fin distractie palcuta si azi(adica in noaptea asta)
replyReply
#17
si inca doua vise:
1. Jucam gothic 3 cu inventory de Gothic 2 (cred ca era continuarea visului precedent) si eram paladin
2. Un mod nou aparut pentru G1, multiplayer, 3 jucatori max, mai erau acolo Di3go si Dorin. Jocul arata mult mai fantasy decat e acum, multe chestii faine, ma puteam transforma intr-un paianjen verde sclipitor care era doar un pic mai mare decat un minecrawler si o arena mare sapata intr-un deal (cam pe unde am luat focusul cu diego)
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#18
N-am avut niciodata un vis gen Gothic, in schimb, am avut mai multe vise despre Counter-Strike.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#19
Am un vis poaspat(de aseara)Haha

Se facea ca am luat gothic 3(in mod normal mie la 746 RAM nu-mi merge), l-am instalat si parca imi merge ca uns cu toate rezolutiile la maxin...apoi am iesit in G3 si am inceput sa ma laud la Alex si la Dorin ca imi merge(apoi m-am trezit SadSmile
replyReply
#20
am visat ca eu eram The Nameless hero shy faceam quest-uri shy din gresheala am dat foc la OLD CAMPHaha
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discutii zilnice - Noiembrie, 2022 Raducu' 19 1,914 02-08-2024, 02:50 PM
Last Post: Cyrus35
  Discutii zilnice 24.10.2015 Edd 427 72,831 11-02-2022, 08:47 PM
Last Post: Edd
  Impresia mea despre Gothic Remake Playable Teaser meph144 0 533 09-04-2021, 06:35 PM
Last Post: meph144
  Discuţii Zilnice 10 Kristi 1,000 166,268 03-12-2014, 01:58 AM
Last Post: Raducu'
  YouTube - Discutii generale Bogdan 54 15,571 02-15-2014, 07:50 PM
Last Post: Kristi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)