Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iustin's Company
#31
Da multumesc Necro de informatii!Dar auzi sper ca n-am facut offtopic aicea ca noi vorbeam de echipa de modderi!
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#32
(05-21-2011, 02:11 PM)iustintoma Wrote: Da multumesc Necro de informatii!Dar auzi sper ca n-am facut offtopic aicea ca noi vorbeam de echipa de modderi!

Show Content
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#33
(05-21-2011, 02:11 PM)iustintoma Wrote: Da multumesc Necro de informatii!Dar auzi sper ca n-am facut offtopic aicea ca noi vorbeam de echipa de modderi!

Nu m-am gandit la asta... eu credeam ca e un fel de spam-like topic... Oh well...
On-topic: Iustin, nu crezi ca in momentul asta se fac destule moduri noi pe-aici si ca oamenii in general nu doresc/sau nu le place sa faca 17 moduri noi dintr-odata? Daca chiar esti serios, atunci de ce nu ne da-i mai multe detalii despre acest so-called mod?
#34
(05-21-2011, 02:30 PM)Necro Wrote:
(05-21-2011, 02:11 PM)iustintoma Wrote: Da multumesc Necro de informatii!Dar auzi sper ca n-am facut offtopic aicea ca noi vorbeam de echipa de modderi!

Nu m-am gandit la asta... eu credeam ca e un fel de spam-like topic... Oh well...
On-topic: Iustin, nu crezi ca in momentul asta se fac destule moduri noi pe-aici si ca oamenii in general nu doresc/sau nu le place sa faca 17 moduri noi dintr-odata? Daca chiar esti serios, atunci de ce nu ne da-i mai multe detalii despre acest so-called mod?

Pai nu m-am gandit ca se fac destule moduri pe aici.Eu am crezut ca sunt putine.In legatura cu modul pai cine vrea sa se inscrie aici?
Dar apropo putem sa vorbim asta si pe mess cred.
In legatura cu modul ce ziceti sa facem un Star Wars mod.
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#35
(05-21-2011, 02:36 PM)iustintoma Wrote:
(05-21-2011, 02:30 PM)Necro Wrote: [quote='iustintoma' pid='30822' dateline='1305976314']
Da multumesc Necro de informatii!Dar auzi sper ca n-am facut offtopic aicea ca noi vorbeam de echipa de modderi!
In legatura cu modul ce ziceti sa facem un Star Wars mod.

You must be kidding!
[Image: 242idki.png]
#36
exact
Forumul se numeste worldofGOTHIC si si probabil ca se fac aici moduri pe tema GOTHIC
#37
Da dar poate vom face un mod cu Star Wars.
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#38
adica un mod Star Wars pentru Gothic sau un mod pentru Star Wars?
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
#39
Un mod pentru Gothic cu Star Wars.
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#40
I don't think is a good ideea.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)