Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Putin ajutor
#11
Da.
Am o intrebare , ce aduce in plus patchul 1.6?
You are a Mora !
replyReply
#12
Imbunatateste gameplay-ul, grafica, sunetul; creste performanta jocului pe Windows Vista, elimina multe bug-uri si reduce consumul de memorie.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#13
Dap. Nu stiu cu cat imbunatateste grafica dar cu siguranta elimina anumite bugguri. Dar am o intrebare. Daca bagi un patch nu ai prin urmare nevoie si de un c**** nou?
Stand up for something or die for nothing.
replyReply
#14
Eu am bagat patchu si parca se blocheaza mai mult in timpul jocului , parca se incarca mai greu ... aveti idee?
You are a Mora !
replyReply
#15
Scuze daca am folosit cuvantul cu C si nu aveam voie.
ZeKo din cate stiu eu in G3 ai o optiune pe care daca o activezi cand treci prin anumite zone acestea raman memorate si nu se incarca grafica de fiecare data cand treci pe acolo. Bine inteles ca aceasta optiune consuma mai mult RAM. Poate nu o ai activata sau poate setarile au trecut din nou pe default cand ai bagat patchu.
sper sa fie de ajutor
Stand up for something or die for nothing.
replyReply
#16
Cum activez? chestia de care zici tu?

Dar din cate vad eu , e din ce in ce mai nasol, in Silden de exemplu , cand imi zice jerek ala ca atunci cand eu incep sa mah lupt cu orcii sare si el si sclavii , dar de unde mah bat de unu singur , e cam aiurea , se poate face ceva?
You are a Mora !
replyReply
#17
spune ce configuratie ai la PC si pe ce windows rulezi. e posibil sa ai nevoie doar de un format. Optiunea parca era pe la video details sau graphics numai stiu sincer... cum am zis am jucat fff putin G3 din cauza PCului
Stand up for something or die for nothing.
replyReply
#18
Am 3 Gb ram , placa video 7600 Gt , procesor E6600 si windows Xp Proffesional.
You are a Mora !
replyReply
#19
OK din cate zici tu ai un PC super sau cel putin pt gothic nu ar trebui sa ai probleme. Iti recomand un format ar fi super daca ai putea face rost de un system gen Windows Xp Pro Sp 2 ETH0 sau un Win XP Pro Student Edition. Instaleaza TuneUp de la inceput e super util si fa reg clean din cand in cand. Mai baga si un O&O defrag e super bun programu. In rest NU fa nici unupdate la windows. astea incetinesc systemusi baga ca antivirus stiu eu un NOD32 sau ceva care sa nu fie handicapat ca Kasperskyu ala. Probabil ai un proces care iti consuma multa memorie in mom de fata pt ca nu vad de ce nu ar merge. sper sa fi fost de ajutor
Stand up for something or die for nothing.
replyReply
#20
Mersi ptr ajutor.
You are a Mora !
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic III [Ajutor] kOsMyN 11 5,669 11-28-2012, 07:18 PM
Last Post: Szekemri
  [solved] Ajutor am doua intrebari in legatura cu gothic 2 gold catalin37411 3 1,972 06-07-2011, 01:26 PM
Last Post: Szekemri
Smile Gothic 3 : Ajutor!!! Sebylord9 4 2,189 05-01-2011, 08:56 PM
Last Post: Szekemri
  Rog ajutor Gothic I KeNnY_14 4 1,595 11-21-2010, 09:00 PM
Last Post: Raducu'
  Ajutor cu questul lui GREG george 5 2,250 12-30-2009, 04:39 PM
Last Post: Z3R0 C00L
  Ajutor alin333 43 11,344 11-19-2009, 10:33 PM
Last Post: ufy

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)