Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ajutor
#31
ar trebui sa facem un ghuid pentru gothic 1 si e foarte simplu stiu aproape toate questurile :sleep :d
replyReply
#32
aja deci sunt la capitolul 1 am faqt cam tot ce se putea numai ca tre sa il aduc la loc pe lester la baalu ala cu care sta el ca sa pot sa ii zic ca am vb cu sleeper etc..sh nu mere sa vb cu el nu mere sa faq nik cu el..dak incerk sa il batHaha ma iau garzile la pumni.. ce draq tre sa ii faq ca sa se mijte:| app e varianta in rom oare o fi vreun bug?Sad sper ca nu..nu vrea sa il incep iar Sad( ast un raspSmile
replyReply
#33
In primul rand ar fi folositor daca ai scrie mai corect (d.p.d.v. gramatical si al exprimarii), ... Ce vrei sa faci? Sa vorbesti cu Lester despre "visul tau in care iti vorbea Sleeper"? Daca da atunci trebuie sa ii spui lui Lester sa iti arate un loc (oricare) din interiorul taberei, apoi vorbesti cu el despre cum ai putea sa impresionezi baal-ii. Iar cand il vei intalni din nou pe Lester in apropierea baal-ului de la intrarea din tabara veti avea "acea convorbire", apoi totul va fi usor... Wink
replyReply
#34
poi asta e problema nu mai pot vb cu lester!
sta nemiscat langa laboratorul alchimistului!si nu mere sa vb cu elSad
replyReply
#35
Daca te-ai inteles deja cu Lester sa aveti acea discutie, atunci trebuie sa mergi in fata lui Lester cand acesta este langa baal.
replyReply
#36
ma sa-ti explic mai concret!l-am pus pe lester sa ma duca la laboratorul alchimistului sh apoi sa ii zic "i change my mind" ca sa plece..dar el sa dus in fata casei acelui novice sh sta akolo exact ca un gardian! sh nu mere sa vb cu el!asta-i toata povestea
replyReply
#37
(11-08-2009, 02:08 PM)JamaicanBoy15 Wrote: poi asta e problema nu mai pot vb cu lester!
sta nemiscat langa laboratorul alchimistului!si nu mere sa vb cu elSad

Atunci spune-i: "Thanks for helping me" sau ceva de genul... apoi el va merge inapoi la intrarea in tabara si mergi si tu cu el.
replyReply
#38
deci am ajuns sa iau focusurile pt magicianu ala.sunt akolo cu lester am batut tot sh lester mi-a dat 4 energii telekinetice de alea..sh imi zice ca cik cu ele gasesc focusu!ce tre sa faq?ca am cautat peste tot sh nu am gasit nici nu focus:| help me pls
replyReply
#39
Uita-te la imaginea de mai jos. In acea imagine Eroul se afla pe platforma in care este un cufar in care se afla documentele dorite de Lester.


Attached Files Thumbnail(s)
   
replyReply
#40
??? =)) exista asta cu telekinezia? eu foloseam acrobatics =))
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic III [Ajutor] kOsMyN 11 5,669 11-28-2012, 07:18 PM
Last Post: Szekemri
  [solved] Ajutor am doua intrebari in legatura cu gothic 2 gold catalin37411 3 1,972 06-07-2011, 01:26 PM
Last Post: Szekemri
Smile Gothic 3 : Ajutor!!! Sebylord9 4 2,189 05-01-2011, 08:56 PM
Last Post: Szekemri
  Rog ajutor Gothic I KeNnY_14 4 1,595 11-21-2010, 09:00 PM
Last Post: Raducu'
  Ajutor cu questul lui GREG george 5 2,250 12-30-2009, 04:39 PM
Last Post: Z3R0 C00L
  Putin ajutor ZeKo 28 7,542 06-25-2008, 10:12 PM
Last Post: Blank

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)