Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Concurs de Talent si Imaginatie!
Mi se pare corect
(12-13-2011, 08:27 PM)roby14 Wrote:
(12-13-2011, 07:58 PM)Warhell Wrote:
(12-07-2011, 01:49 PM)old nick Wrote:
(12-04-2011, 01:03 PM)Warhell Wrote: Ma tenteaza pe mine, dar nu pot sa depasesc ce a facut old nick si in plus mi-am sters iarasi Gothic'ul...:|

Eu am precizat ca particip de "amorul artei", adica nu vreau niciun premiu. Avand in spate experienta cu episoadele despre Hitler, ai putea sa participi si tu la concursul asta, pentru ca ai potential si te vei face remarcat cu siguranta.

Potential? D'asta mi-ai criticat seria acum ceva timp?

Eu nu am timp de asa ceva, nu asteptati dupa mine.

Asta ce este?Haha
Faci off topic cu nesimtire

Nu stiu ce crezi tu, dar eu cred ca ai probleme. I-am pus o intrebare, nu am facut spam ca tine, si chiar am fost on-topic spunand sa nu astepte dupa mine, greu.
Sup
auzi la faza cu Hitler intradevar nu era 100% originala...ci doar dialogurile...dar faza e ca mai sunt sute de astfel de subtitrari facute de difeiti amatori de umoristica(printre care esti si tu) si de aceea nu a fost foarte originala chestia.
Show Content
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

Deja am uitat.
si eu...dar mai amintesc si eu de cat ori potSmile
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

Eu am sperat ca se mai baga si altii in concurs de dragul forumului, nu neaparat pentru premii. Meritul cel mai mare e al lui Roby pentru ca a fost primul care s-a implicat in povestea asta. Concursul zacea in uitare de anul trecut. A urmat Dastan, apoi m-am bagat si eu. Nu stiu cat au muncit baietii dar eu n-am facut niciun efort. Am irosit cateva ore intr-un weekend, dar fiind just for fun consider ca nu le-am pierdut in zadar. In plus am invatat niste chestii despre care n-aveam habar. Cei mai multi spun ca n-au timp. Nu mai comentez pentru ca nu vreau sa mai starnesc discutii inutile.

sincer?
am lucrat 2 zile pentru toate chestileGrin
thx oldnick
dar de ce sa nu comentezi...uite eu in vac de iarna pot avea timp...doar roblema e ca nu stiu photoshopSmile
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

sincer eu nu stiam sa selectez culoareaHaha
mia lucat 3 ore jumate sa modific acea texturaHaha
Avand in vedere ca, concursul a fost gandit acum 1 an si jumatate in urma cred ca premiile se vor modifica putin.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Propuneri concurs Bogdan 28 10,771 05-05-2013, 01:45 PM
Last Post: Szekemri
  The Champion of Gothic ~ Concurs Zamolxis1 177 42,144 02-15-2013, 11:09 PM
Last Post: Zamolxis1
  Concurs de Benzi Desenate Zamolxis1 51 19,748 02-14-2012, 09:09 PM
Last Post: Zamolxis1
  Concurs-Take the Pics Bogdan 61 25,681 02-14-2012, 03:07 PM
Last Post: Bogdan
  Concurs - Cele mai interesante peisaje. Warhell 136 36,938 01-13-2012, 03:12 PM
Last Post: Kristi
  Poze Concurs Peisaje din Gothic. Zamolxis1 5 3,299 01-13-2012, 02:51 PM
Last Post: Kristi
  Concurs - Game Remix Bogdan 7 3,296 01-09-2012, 08:26 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)