Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jocuri preferate
#21
Dorin are dreptate, parolele sunt numai optionale...nu e ca si cum Rockstar ar zice : jucati cu parole
replyReply
#22
dap....nu e cearta....dar mie-mi place sa zic.... NU MERGE FARA PAROOLEEEEEE!!!!!!!!!! Haha...tu Dorin ce crezi?? Merge San Andreas fara cheat-uri??
replyReply
#23
Eu cred ca da. Am jucat San Andreas cateva zile, si nu am bagat absolut nici o parola (serios, strica atmosfera jocului). :|
replyReply
#24
Mai...da mie unu mi se pare imposibil......numai cand ma gandesc la cate arme au gangsterii....si u esti un "parlit"..care are o rozeta, un pistol si o bata.....pai frate..aia au AK-47....chiar n-ai sansa.....yo unu nu bagam decat "rocketman"....ca sa pot sa fug.....Haha
replyReply
#25
Sacred sau Dungeon Siege (1/2) va place? Sacred am jucat cu battlemage si cu gladiator, le-am facut level vre-o 70.. nu mai stiu exact cat, si DS2 l-am terminat de 2 ori si jumatate, joc grozav, intai l-am terminat pe dificultate mercenar si abia apoi te lasa sa joci ca veteran si expert Grin cu acelasi caracter, il faci mai puternic, si ai niste skilluri, se umple ecranul cu slashes, de la sabii, si sar numere din monstrii (arata damage)....
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#26
Mafia, GTA San Andreas, GTA Vice City, GTA III, Max Payne 2, Age of Empires II etc.

San Andreas poate fi terminat fara cheaturi. Dar daca ai un calculator mai vechi nu ai ce face, sunt misiuni (de exemplu o misiune data de Mike Toreno in care trebuie sa urci cu o motocicleta intr-un avion care decoleaza sau misiunea cu OG Loc in care fugi dupa unul pe strazi) care nu pot fi terminate fara cheaturi gen slowitdown. De fapt asta e cam singurul cheat care l-am folosit in San Andreas. asta si cheatul pt viata infinita (doar intr-o misiune, in care trebuia sa intri intr-o baza militara ... era imposibil sa te lupti cu soldatii altfel...)
replyReply
#27
Am terminat si Dungeon Siege 1...si Dungeon Siege Legends of Arana...si Dungeon Siege 2.......si multe alte jocuri.....multe de tot.....NFS Underground I, NFS Underground II, NFS Most Wanted, NFSCarbon, Warcraft III, Frozen Throne, Gta III, Gta Vice City, Gta San Andreas, Gothic I, Gothic II, Unreal Tournament 2003, Unreal Tournament 2004, Half Life II....etc.etc....pot sa continui asha...o veshnicie.....is un disperat...tre sa recunosc.....
replyReply
#28
Eu am terminat de la nfs underground in sus toate nfs-urile ,sunt un maniac al nfs-urilor,am mai terminat ,medal of honor allied assault ,pacific assult , call of duty 1,2,heretic 2, desert storm 2 ,si multe altele dar nu mi le mai amintesc..
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#29
Calin Wrote:San Andreas poate fi terminat fara cheaturi. Dar daca ai un calculator mai vechi nu ai ce face, sunt misiuni (de exemplu o misiune data de Mike Toreno in care trebuie sa urci cu o motocicleta intr-un avion care decoleaza sau misiunea cu OG Loc in care fugi dupa unul pe strazi) care nu pot fi terminate fara cheaturi gen slowitdown. De fapt asta e cam singurul cheat care l-am folosit in San Andreas. asta si cheatul pt viata infinita (doar intr-o misiune, in care trebuia sa intri intr-o baza militara ... era imposibil sa te lupti cu soldatii altfel...)

Eu pe aceea cu OG Loc am terminat-o fara parole (si sunt si mandru de asta Grin)

Si aia cu baza militara....te referi la Area 69?
replyReply
#30
bai...eu sincer nu va cred...in fine.....sa zicem ca jocul a fost creat sa fie terminat....dar de ce au mai fost facute si parolele????...asa de pomana...au si ele un rost....sa ajute lumea...deci...
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Recomandări jocuri Bogdan 61 16,231 12-23-2014, 02:22 PM
Last Post: BeoWulf
  Jocuri pentru Android Warhell 27 5,317 04-09-2014, 09:45 PM
Last Post: Warhell
  Lucruri amuzante din jocuri Bogdan 7 3,539 08-30-2013, 10:03 PM
Last Post: Bogdan
  Colecţia mea de jocuri pentru PS2 Warhell 0 1,085 08-23-2013, 11:59 AM
Last Post: Warhell
  Probleme tehnice si erori jocuri adi1997 4 2,183 05-15-2013, 11:29 AM
Last Post: Bogdan
  Ştiri cu şi despre jocuri Bogdan 18 5,775 04-10-2013, 01:18 PM
Last Post: Bogdan
  Jocuri Android ThePaladinHero 26 5,854 03-13-2013, 04:09 PM
Last Post: Robi
  Cate jocuri ati reusit sa terminati? Altair xD 143 42,417 02-16-2013, 04:53 PM
Last Post: Warhell
  Jocuri Online Andrey 54 14,781 07-16-2012, 12:00 AM
Last Post: nightarje

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)