Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temple of the Sleeper
#11
In ce locuri gasesc ceilalti orci undeazi?:primul era la scheletii aia multi-la intrarea in templu,al doilea la lava si pana la ala de langa intrarea la sleeper nu am mai gasit orci undeazi.Si ultimul orc shaman undead de langa intrarea la sleeper Grash-Varrag-Arushat,cu ce sabie il omor?
#12
Cand intri in templu, te uiti in stanga si este o usa de piatra. Acolo este un orc shaman undead. Apoi, in urmatoarea incapere este alta usa de piatra, mai expusa, apoi mergi prin tunelul care il gasesti in prima incapere, spre dreapta, si gasesti o alta camera, mai ascunsa, unde este alt orc shaman, apoi e cel de acolo unde e multa lava, si pe ultimul il omori cu Urizel, sau cu runa facuta din Urizel, de la Xardas.

Uite cheat-urile pt cele 5 sabii, daca nu reusesti sa le gasesti:
bannklinge
daemonenstreich
zeilenklinge
weltenspalter
lichtbringer
#13
Cum fac rost de Urizel?cand ma duc si il intalnesc pe xardax in templu el nu imi zice decat sa gauresc shrinele dar nu imi zice de urizel?
#14
urizelul e sabia aia ciudata
'strange sword' care o gasesti prima data cand mergi in templu in fortul ala inconjurat de lava
apoi trebuie sa mergi la xardas si iti zice despre sabie, bla bla. si iti zice ca trebuie sa reactivezi puterea ei cu magic ore.
si mergi in new camp si il gasesti acolo pe milten, vorbesti cu el, bla bla, mergi acolo in subsol unde o strang magii de apa ore-ul, reactivezi sabia si apoi mergi inapoi la xardas si el o sa te intrebe daca vrei sa lasi sabia asa sau sa scoata piatra magica din ea si sa faca un rune cu aceleasi puteri. poti alege. apoi mergi, ii bati pe cei 5 orci fara inima [numai cu urizel ii poti bate] le iei sabiile, si inainte de locul in care sta sleeper este o poarta cu 5 gauri. bagi fiecare sabie de la fiecare orc in cele 5 gauri, se deschide poarta, dupa poarta il gasesti pe xardas, iti zice ca nu mai are puteri si bla bla si acolo sunt mai multe coridoare. trebuie sa mergi prin primul sau al 2-lea [nu mai stiu. incerci si tu. pe celelalte coridoare in capat e infundat dar gasesti niste capete de piatra si bagi mana in ele ca niste chesturi in caz ca mai ai nevoie de ceva] si ajungi sleeper, ii bati pe novicii posedati. bla bla. si apoi bagi fiecare sabie de la fiecare orc in cate-o inima de-a lui sleepr si ai terminat jocul Haha oricum dupa ce bagi cate o sabie intr-o inima o sa-ti apara cate-un demon lord. si vezi ca tre sa-i bati cu urzielul Smile.

tu probabil te refereai cand sa gauresti inimile lui sleeper...
eu cred ca tu ai dat un goto waypoint Haha
pentru ca fara urizel nu puteai ajunge acolo..
asa-i?

[cred ca am cam deviat de la subiect Haha]

oricum. bafta Smile
.Chorus Romance says Good Night.
#15
Am facut rost de Urizel,iar xardas m-a trimis sa gasesc un artifeact in drumul turnului scufundat.Unde pot gasi artifeactul?
#16
fi atent Haha
artefactul e o armura. ti-a dat cheia de la un chest. vezi ca undeva este un lac unde se vede varful turnului. intri in turn, si aici e smecheria... vezi ca undeva intr-un loc din turnul ala din apa... ma rog. ce a mai ramas din el... in varful turnului. o sa gasesti un loc unde poti sa inoti... intri acolo, te scufunzi si inoti de-a lungul turnului in jos pana ajungi intr-o camera cu undeazi si acolo sunt mai multe coridoare, mai multe chesturi, o sa gasesti si un rune de teleportare in old camp in pentagrama din casa magilor, ma rog. vezi.. acolo gasesti o armura foarte tare... si cand te intorci la xardas, iti zice ca el intre timp a terminat cu sabia... ma rog. de acolo te descurci tu. daca mai ai nevoie de ajutor, scrii aici.

bafta inca o data Smile
.Chorus Romance says Good Night.
#17
Ce creatura este Sleeper?Paianjen?
#18
e un fel de scorpion cred Haha
ii poti spune simplu: creatura Haha
are maini, multe picioare, coada ca de scorpion etc.


anyway.. te-ai descurcat?
.Chorus Romance says Good Night.
#19
da,m-am descurcat dar acum trebuie sa fac rost de experienta pt ca sa ma invete saturas despre rune ca sa imi puna xardax rune in loc de piatra de la urizel.Dar totusi eu credeam ca sleeper e paianjen nicidecum scorpion.
#20
Nu trebuie neaparat sa faci Runa din Urizel, poti folosi Urizelul ca pe o sabie, si il poti bate pe ultimul Undead Orc Shaman. Sleeper este o creatura mai ciudata, e un Demon dupa cum stii, seamana cu scorpion pentru ca are coada, si cu un paianjen dupa structura corpului dar totusi sta cu capul ridicat... E o ciudatenie Haha


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Cum intru in templul lui Sleeper? huaya 12 2,396 06-12-2009, 02:33 PM
Last Post: ufy

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)