Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sportul in viata noastra
#11
Pai nu vorbim de activitati in care faci miscare...ca asa si eu fac jogging. Vorbim de activitati sportive, adica sport. Si sahul este un sport Grin.
replyReply
#12
Am facut karate 8 ani, iar acum fac mountain biking.
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#13
Singurul sport pe saptamana e asta: scoala>acasa>teme>joc gothic>dorm>scoala>acasa>teme>joc gothic>......etc.
replyReply
#14
LOL!,Bechristian ciudat sport mai practici Grin
I bless you in the name of Innos.May the Lord's fire burn is your heart and give you the strengh to act according to justice.
replyReply
#15
Si naspa sport christian ,ce faci tu (mai putin partea cu dormitu si gothic) nu te-ai saturat de el?
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#16
Mam saturat DAR MAI ESTE PUTIN PANA IN VACANTA DE VARA!!!!!!! .... si am uitat sa adaug ca mai ies prin parc in weekend si rar in cursul saptamanii .... si ceva footing si cam atat .... fotbal mai rar...
replyReply
#17
Helper Wrote:Cum adica fotbal pe sintetic?

Adica,fotbal de sala,sau fotbal pe un teren redus cu iarba artificiala.Una din doua.
Cat pentru thread,joc fotbal,handbal si tennis(si cu rachete si cu piciorul).
Am fost de sambata pana ieri in Spania,si am facut carting(chiar daca nu aveam voieGrin) si parasutism
A da,ma si duc la sala.
replyReply
#18
Parasutism...minunat (pacat ca nu am facut niciodata Grin). Sper ca te-ai distrat in Spania (adica nu ai facut pe tine cand ai sarit din avion Tongue)
replyReply
#19
Am fost si eu in Spania(de fapt sunt in SpaniaGrin. Ma gandeam cum ar fi sa te arunci din avion...si pe unde as fi cazut dupa ce saream....pacat ca atunci visam cand ma gandeam.Grin

Hai sa ne intoarcem la subiec. NedumerireTonguearasutismul este un sport sau o "distractie"?

Auziti,daca scriu cu literele t,s,etc. pot primii si eu mai multa reputatie?Daca nu macar o sa ma ajute cu ceva?(
replyReply
#20
Pai eu zic sa nu te chinui...se intelege ce ai vrut sa zici si fara a folosi caracterele respective. Le poti folosi totusi pentru substantive proprii: Cortan nu Cortan Grin
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Toungue Viata pe care o traim Cryssalis 195 57,767 09-28-2012, 11:07 PM
Last Post: Cryssalis
  Benzile Desenate - Copilaria Noastra Zamolxis1 31 8,128 03-12-2012, 04:54 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)