Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sportul in viata noastra
#21
Si legat de parasutism,ce zici???Este un sport sau este o "placere"?Ma refer...il faci de placere/distractie sau sunt si concursuri/note pt. asa ceva?
replyReply
#22
Helper Wrote:Parasutism...minunat (pacat ca nu am facut niciodata Grin). Sper ca te-ai distrat in Spania (adica nu ai facut pe tine cand ai sarit din avion Tongue)

Pai,nu am facut pe mine,dar eram speriat rau de tot.Oricum,nu m`am aruncat singur.Era un tip de care ma "tineam" si tot el se ocupa de aterizare

bechristian95 Wrote:Si legat de parasutism,ce zici???Este un sport sau este o "placere"?Ma refer...il faci de placere/distractie sau sunt si concursuri/note pt. asa ceva?

Pai,l`ai putea numi sport extrem.Nu`mi aduc aminte unde am vazut ca se aruncau mai multi simultan si faceau nu stiu ce chestie.Sunt concursuri din cate am auzit.
replyReply
#23
Eu cred ca sa te arunci dintr-un avion e ceva extrem.
Dar Bamfy e un B.A.M.F. si face fata Wink
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#24
Cui ii place mountan biking? Ii un sport super, dar trebuie sa ai si bicicleta buna.
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#25
Si ce ceva forta la picioare.Caci ai ceva de pedalat.Cam cat costa o bicicleta ca aia?
replyReply
#26
O bicicleta destul de buna....hmm...in jur de 1500 de lei. Pe a mea am dat 2600 de leiTongue
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#27
mama ,omule dar ce bicicleta e? are si motor?Haha
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#28
O bicicleta buna o cumperi cu 250-300 RONHaha cu banii care zici u ca iai dat pe bicicleta ta, eu cuparam un scuter bun cu 120 in bordHaha (poate tu ai vrut sa zici 1 mil jumatate si pe a ta ai dat 2 mil 600 de miiHaha ca, cum ai scris tu mai sus ar insemna ca ai dat 26 de mil pe bicicleta...
replyReply
#29
Dap, si nu glumesc. Pentru concursuri si altele pentru mountain biking, iti trebuie o bicicleta chiar buna. Eu chiar 26 de mil am dat pe a mea (ii mai scumpa pentru ca am facut-o la comanda, pe piese).
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#30
razvyrap are dreptate!
cele pe folosesti pur si simplu pentru a te plimba,sunt mult mai ieftine decat cele folosite concursuri
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Toungue Viata pe care o traim Cryssalis 195 57,797 09-28-2012, 11:07 PM
Last Post: Cryssalis
  Benzile Desenate - Copilaria Noastra Zamolxis1 31 8,145 03-12-2012, 04:54 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)