Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sportul in viata noastra
#41
M-am dat batut pana la urma. Aveam dureri prea mari din cauza acestui sport. Si acuma ma doare gatul mereu, si e mereu in stare de amorteala.
replyReply
#42
fotbal in fiecare zi oriunde
replyReply
#43
Am un an si ceva de cand fac parkour cu doi prieteni. Imi place pt ca lucrez toti muschii, si imi da adrenalina. Dupa cum spune Helper, deseori doare spatele sau gatul, sau in cazul in care cazi te poti juli tare, faci cate o intindere. La un moment dat era sa imi rup coloana cand ma antrenam la flip intr-o sala de sport, am avut noroc de saltele. In rest merg cu bicicleta si pe la scoala joc fotbal.
replyReply
#44
unul dintre prietenii lu goth sunt eu Haha
deci practic parkour
si roller-skating cateodata Smile
si vara cand nu dorm, dimineata merg pe stadion la alergat Haha
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#45
(05-17-2009, 08:31 PM)ufy Wrote: unul dintre prietenii lu goth sunt eu Haha
Sper... Smile
replyReply
#46
Mie imi place foarte mult fotbalul deci imi place sa alerg si as vrea sa fac parkour da` nam pe unde...
[Image: 242idki.png]
replyReply
#47
nu prea trebuie sa ai unde. eu in ultimul timp cu liceul nu mai am timp de nimic. abia daca mai stau putin pe la calculator si mai ies cu prietena vineri seara. dar atat. in rest toceala toceala toceala.
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#48
Alceva naveti numa fotbal si baschet Haha eo fac sala de 4 ori pe saptamana piept-spate-triceps;biceps-umer;trapez Haha ce stiti voi a da si acu 2 ani am fost plecat intro excursie platita de scoala la sarbi unde jucam baschet in fiecare zi cam o saptamana sa ma fi vazut cei faceam pe sarbi de ras aueloo aia jucau de nus cat timp pt chear ani si noi ne bagam in ei ca in pita calda Haha)=)) si JOC SI FOTBAL
DIN AN IN PASTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII (defapt imi place fotbalu da nu joc decat in ora de sport care ii odata pe saptamana si mergem la sala tt frumos acolo imi place cai bat pe aia si la fotbal la care eo is bata Haha vai de capu lor ! 6 goluri si eo eram cel mai praf Haha aia toti cu basini ca joc la aia si la aia Haha


Si pentru cei care practica parkour tt respectu ii destul de greu dar nu prea ai unde

Care face sala ?
(06-10-2008, 01:30 PM)razvyrap Wrote: Am facut karate 8 ani, iar acum fac mountain biking.

Ca de la Razvan la Razvan cate Kg ai si ce inaltime Grin la 8 ani de karate si acu sari pe bike PFF Wink si cat ai in brat Smile dak sti :}

replyReply
#49
(01-08-2012, 03:19 AM)R4zvaNx Wrote:
(06-10-2008, 01:30 PM)razvyrap Wrote: Am facut karate 8 ani, iar acum fac mountain biking.

Ca de la Razvan la Razvan cate Kg ai si ce inaltime Grin la 8 ani de karate si acu sari pe bike PFF Wink si cat ai in brat Smile dak sti :}

Nu te astepta prea curand la un raspuns... nu a mai intrat respectivul de ceva timp pe aici...

Ontopic: Sport... hmm, nu mai practic asa ceva de mult. Smile
Un fotbal la 2 saptamani, maxim.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#50
Mai nou, din cauza sportului practicat in tinerete acum practic ocazional fizioterapia Haha.

replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Toungue Viata pe care o traim Cryssalis 195 58,355 09-28-2012, 11:07 PM
Last Post: Cryssalis
  Benzile Desenate - Copilaria Noastra Zamolxis1 31 8,275 03-12-2012, 04:54 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)