Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apel la bun simt.
#31
@in cazul de fata tu ai facut rahatul si eu am zis ca puteHaha

Nu mai potHaha. Dar uite despre asta vorbeam, exprimare eleganta, replica asta nu prea e eleganta
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#32
Here you go: http://awesomescreenshot.com/0c6g891db
#33
Şi mai aveam, dar s-au dus o dată cu 'dezastrul'. Erau de la Terente.
Sup
#34
Multumesc Cristi. Erau mai multe inainte de dezastru intradevar.
#35
Tu nu ai inteles nimic din toata povestea asta. Eu am discutat despre gafele staffului in timp ce ma sfadeam cu Warhell. Pentru ca din cauza staffului nu a fost alungat de pe forum pentru rasism, conform regulamnetului vostru, nu al meu. Cate warnuri ii trebuiau ca sa primeasca ban? 500?
Nu am facut pe nimeni prost, am spus "acceptarea prostiilor" pe forum nu a prostilor. Prostii, adica prostie la plural. Nu sunt eu penibil daca tu nu poti sa citesti un cuvant. Concret iti spun ca nu am avut chef sa fac "educatie" pe forum din postura de moderator. Educatia si bunul simt se invata acasa si aici se vede, nu se "impune" asa cum ai impus tu regulamentul in cazul lui Warhell, din postura de om puternic. Imi spui mie ca sunt slab pentru ca am renuntat la o functie virtuala, simtindu-te poate puternic pentru ca ai condus la fel de virtual forumul asta? Si tot eu sunt penibil? Folosesc limbajul pe care il folosesc si smecherii carora le-ai trecut cu vederea chestiile de genul plm, gtfo si altele, doar ca mie imi plac expresiile mai "condimentate" si mai originale decat cele mentionate mai sus. Bineanteles ca traducerea Risen e ceva fictiv din moment ce n-ai dus-o la bun sfarsit.
Eu am preferat sa fiu un user oarecare decat un moderator "puternic" cum ai fost tu. Ar fi intelept sa incerci si tu acelasi lucru, daca tot ti-ai asumat vina pentru nu stiu ce dezastru.
#36
(09-16-2012, 08:42 PM)old nick Wrote: Tu nu ai inteles nimic din toata povestea asta. Eu am discutat despre gafele staffului in timp ce ma sfadeam cu Warhell. Pentru ca din cauza staffului nu a fost alungat de pe forum pentru rasism, conform regulamnetului vostru, nu al meu. Cate warnuri ii trebuiau ca sa primeasca ban? 500?
Nu am facut pe nimeni prost, am spus "acceptarea prostiilor" pe forum nu a prostilor. Prostii, adica prostie la plural. Nu sunt eu penibil daca tu nu poti sa citesti un cuvant. Concret iti spun ca nu am avut chef sa fac "educatie" pe forum din postura de moderator. Educatia si bunul simt se invata acasa si aici se vede, nu se "impune" asa cum ai impus tu regulamentul in cazul lui Warhell, din postura de om puternic. Imi spui mie ca sunt slab pentru ca am renuntat la o functie virtuala, simtindu-te poate puternic pentru ca ai condus la fel de virtual forumul asta? Si tot eu sunt penibil? Folosesc limbajul pe care il folosesc si smecherii carora le-ai trecut cu vederea chestiile de genul plm, gtfo si altele, doar ca mie imi plac expresiile mai "condimentate" si mai originale decat cele mentionate mai sus. Bineanteles ca traducerea Risen e ceva fictiv din moment ce n-ai dus-o la bun sfarsit.
Eu am preferat sa fiu un user oarecare decat un moderator "puternic" cum ai fost tu. Ar fi intelept sa incerci si tu acelasi lucru, daca tot ti-ai asumat vina pentru nu stiu ce dezastru.

Dacă nu ştiai există un sistem de warn-uri...bine pus la punct, 0-100%..credeam că şti asta din moment ce ai fost moderator.
Sup
#37
(09-16-2012, 08:45 PM)Warhell Wrote: Dacă nu ştiai există un sistem de warn-uri...bine pus la punct, 0-100%..credeam că şti asta din moment ce ai fost moderator.

De ce crezi ca m-ar mai interesa?Haha Si sa mi-o spui chiar tu, asta e chiar culmea.Haha
Am spus ca povestea mea s-a terminat. Gata.
#38
Nu doresc sa mai continui aceasta discutie. Nu meriti timpul alocat sa iti raspund la mesaje.

Ai mintea odihnita si ma bati cu experienta...
#39
(09-16-2012, 08:51 PM)old nick Wrote:
(09-16-2012, 08:45 PM)Warhell Wrote: Dacă nu ştiai există un sistem de warn-uri...bine pus la punct, 0-100%..credeam că şti asta din moment ce ai fost moderator.

De ce crezi ca m-ar mai interesa?Haha Si sa mi-o spui chiar tu, asta e chiar culmea.Haha
Am spus ca povestea mea s-a terminat. Gata.

Te negi singur...ai spus că până la câte warn-uri e nevoie să ajung pentru banare..Haha

Sunt de acord s-o terminăm.
Sup
#40
Avand in vedere ca subiectele au fost discutate si Radu a aflat ce a vrut.
Thread Closed


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Apel la useri... Warhell 25 8,447 12-17-2012, 04:25 PM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)