Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discutii generale despre filme
#41
Walt is realy breaking bad.... serios ultimele ep ma tinut in tensiune 45+ min incontinuu chiar nu stiu ce o sa faca acuma....desi imi place sa ma gandesc Machine gun ala care il cumpara o sa il foloseasca pe unchiu lu Todd si pe restu care au fost atunci...
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#42
(09-16-2013, 10:15 PM)BeoWulf Wrote: Walt is realy breaking bad.... serios ultimele ep ma tinut in tensiune 45+ min incontinuu chiar nu stiu ce o sa faca acuma....desi imi place sa ma gandesc Machine gun ala care il cumpara o sa il foloseasca pe unchiu lu Todd si pe restu care au fost atunci...

Exact asa ma gandesc si eu.. ca o sa se razbune pe unchius-o lu' Todd. Si poate ca o sa moara si el.. Nu prea vad ce o sa faca Jesse, totusi.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#43
R.I.P. Breaking Bad and the legend of Heisenber....
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#44
(09-30-2013, 02:12 PM)BeoWulf Wrote: R.I.P. Breaking Bad and the legend of Heisenber....

Azi ma uit si eu la ultimul episod.

Pana atunci ->BB - bye bye song
http://www.youtube.com/watch?v=wfAlY67sLRQ
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#45
Chiar s-a terminat foarte tare Breaking Bad. Finalul a fost mai bun decat al lui House MD. Nimic exagerat, totul exact asa cum trebuie. In House a fost un moment in final mai puternic dar apoi a urmat un final destul de sec.

Era clar ca trebuia sa se intample ceva de genul in Breaking Bad, tinand si cont ca adversarul nu era unul tocmai pe masura lui Walter White.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#46
12 years a slave si Captain Phillips .
Show Content
singurele filme din 2013 care ma facut sa vars o lacrima ..poate 2 3
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#47
(02-03-2014, 09:38 PM)BeoWulf Wrote: 12 years a slave si Captain Phillips .
Show Content
singurele filme din 2013 care ma facut sa vars o lacrima ..poate 2 3

Captain Phillips l-am vazut si eu. Foarte bun si foarte bine jucat filmul. Mi-a placut foarte mult.

Acum am revazut "Its Kind of a Funny Story" si e foarte bun pentru genul sau. Si mai crunt e ca e inspirat dupa o poveste reala iar in realitate povestea s-a sfarsit naspa pentru protagonist dupa cativa ani de la scrierea ei. Crunt rau.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#48
Care ati vazut filmul Lupul de pe Wall Street, am vrut de mult ca am vazut ca e mare tam tam cu el dar mna, ce parare aveti ?
replyReply
#49
Cel mai overrated film al anului 2013 , nu mi-a placut absolut nimic la el pe la jumatate l-am inchis .atat am putut suporta

Iti recomand sa te uiți la : Gone Girl ,Fury ,The Grand Budapest Hotel ,The Equalizer asta dacă nu le-ai văzut deja Smile
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#50
(12-16-2014, 03:04 PM)soul of darkness Wrote: Care ati vazut filmul Lupul de pe Wall Street, am vrut de mult ca am vazut ca e mare tam tam cu el dar mna, ce parare aveti ?

L-am vazut doar pentru ca DiCaprio e in el, si cum el are obiceiul sa joace in multe filme bune, ma gandeam ca o fi bun si asta... dar a fost penibil... foarte penibil.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Ce filme/seriale am mai văzut? D13g0 154 51,940 11-05-2015, 03:10 PM
Last Post: soul of darkness
  Discuţii generale despre seriale Szekemri 34 12,008 11-25-2014, 12:23 AM
Last Post: soul of darkness
  Trailere filme noi si nu numai Szekemri 29 11,504 03-10-2014, 01:21 PM
Last Post: BeoWulf
  Clubul cinefililor - Discutii generale Bogdan 98 24,899 03-05-2013, 12:12 PM
Last Post: Bogdan
  Top 10 filme vazute Szekemri 113 54,121 10-11-2012, 01:38 PM
Last Post: BeoWulf

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)