Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mesa v1 - Harta inchisa (deadline: 22/05)
#11
Ba dar numai ce a pus terente.
replyReply
#12
O intrebare pentru tine si Terente: din moment ce am zis ca fac eu un folder si va trimit invitatii, voi de ce ati facut altul?
replyReply
#13
(05-16-2013, 10:53 AM)Bogdan Wrote: O intrebare pentru tine si Terente: din moment ce am zis ca fac eu un folder si va trimit invitatii, voi de ce ati facut altul?

Nu eu am facut. Mi-a trimis in urma cu ~o saptamana Heronameless un mesaj cu un cont pe aplicatia aia. Si, evident, am uploadat ceva ca sa testez.

Eu nu am stiut detaliile.

Cat despre invitatia primita pe mail, nu am reusit sa ma loghez, de asta nu am intrat. Acum mi-am facut timp sa intreb cum se face, ca nu stiu.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#14
Right, am copiat fisierele/folderele de acolo si le-am pus in folderul original. Daca poti sa te loghezi pe vreo adresa de mail, dami-o pe aia si te adaug din nou.

Also, pentru alte discutii @DropBox, folositi PM-uri.
replyReply
#15
Va rugasem sa imi spuneti daca la voi merge mesa in Spacer, vad ca nu mi-a raspuns nimeni, si avand in vedere ca nu imi deschide nici o alta mesa exportata cu KrxImpExp, probabil e de la asta. Intrebare: e posibil sa fie de la versiunea Spacer-ului? Cum spuneam in primul post nu am mai instalat 2.6a pentru ca incercam sa scap de erorile care imi tot apareau la start up.
replyReply
#16
Nu e de la aia, ca nici eu nu am.
replyReply
#17
Asta inseamna ca fac ceva gresit la exportare. Cand imi apare fereastra din imaginea de mai jos trebuie sa selectez anumite optiuni?

[Image: blenderimagine.png]
replyReply
#18
Pune la cele doua punctulete, prima, si dai export...
Ce ciudat arata la tine fereastra asta. What
replyReply
#19
Asa am si facut @alegerea primului punct.

In alta ordine de idei, astazi era deadline-ul task-ului. Obiectivul a fost oarecum atins pentru ca mesa e gata si arata cam cum ar trebui. M-ar fi ajutat daca macar o persoana ar fi incercat sa o deschida in Spacer si sa imi spuna cum sau daca functioneaza, dar banuiesc ca nu ati avut timp. Poate in zilele urmatoare.
replyReply
#20
Maine iau cele necesare si incerc...sa vad, ce si cum.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Mesa Bogdan 41 14,339 05-13-2013, 11:06 PM
Last Post: HeRoNaMeLeSs
  Introducere NPC-uri - Test (deadline: 22/05) Bogdan 0 951 05-12-2013, 05:00 PM
Last Post: Bogdan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)