Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Lord of the Rings Online
#11
mie mi-a placut, are o atmosfera aparte, muzica si peisaje frumoase, chiar e descrisa bine lumea lui Tolkien; nu e chinezarie d-aia cu tipe dezbracate care gem cand lovesc de parca ar avea orgasm Smile
[Image: 29lip2u.png]
replyReply
#12
morpheus las juca si eu dar nu am suficient spatiu si pt kit si pt instalare, asa ca te rog sa ma ajuti (daca vrei)sa iei kitul cu standard rezolution de 7gb si sal inst apoi prin team viewer sau prin altceva vedem noi imi dai jocu intsalat care cred eu o sa aiba vreo 10gb.

baga id carnage_jt_r
[Image: 242idki.png]
replyReply
#13
Ai de capu tau carnage! Un hard de 500 GB e 180 ron
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply
#14
de unde bani? ma chinui sa strang intro luna 50 ron fara sa mananc la scoala, altfel nam cum ca parintii numi dau bani pt PC
[Image: 242idki.png]
replyReply
#15
(10-21-2010, 09:17 PM)carnage12 Wrote: de unde bani? ma chinui sa strang intro luna 50 ron fara sa mananc la scoala, altfel nam cum ca parintii numi dau bani pt PC

un sfat: daca sti sa lucrezi in photoshop, e un site in care se cer sa fie facute diverse coperti, pentru diferite produse, carti, reclame etc. La termenul limita omul care le cere, alege cel mai bun proiect si iti da banii pe el. foarte simplu.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#16
ia zi site-ul si poate ma apuc de phoyoshop Haha
[Image: 242idki.png]
replyReply
#17
Am pus sa traga lotro standard rez de 7gb, miam facut loc
[Image: 242idki.png]
replyReply
#18
Dupa ce termin cu Gothic - Velaya si poate ca sterg si Lineage-ul ca s-au strans toti retardatii in ultima vreme acolo atunci ma bag pe felie in jocul asta sa vad daca ma da jos de pe kcat sau nu.
[Image: luisroyo2.png]
Embrace death as is the key to understand life.
replyReply
#19
Eu m-am apucat de Talisman Online, un joc super care intrece multe alte jocuri celebre dupa pareera mea, chiar si wow
[Image: 242idki.png]
replyReply
#20
(10-24-2010, 01:23 PM)carnage12 Wrote: Eu m-am apucat de Talisman Online, un joc super care intrece multe alte jocuri celebre dupa pareera mea, chiar si wow

Pfft nu intrece prea multe jocuri la mmorpg, si mereu dau de astfel de jocuri pe bannerele care fac reclama in nustiu ce sait de torrente, no offence.
La prima vedere Lotro sterge cu el pe jos.
Din ce gasesc pe youtub despre Talisman nu ma impresioneaza deloc :/, e clona srsly.
[Image: luisroyo2.png]
Embrace death as is the key to understand life.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  The Elder Scrolls Online Bogdan 15 4,693 03-15-2014, 11:37 PM
Last Post: BeoWulf

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)