Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viata pe care o traim
Deci Base' na avut alta solutie decat sal puna pe Ponta prim-ministru, se pare ca gasca portocalie si luat-o........ Haha .........
replyReply
te rog crysallis nu mai amesteca politica cu acest forum, e deranjant si penibil, in plus vei vedea ca Ponta & Co. nu vor decat ciolanu' si-atat, daca vroiau binele tarii ar fi adus solutii si nu motiuni de cenzura sau alegeri anticipate!Sad
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
zamolxis 1 ,,,, e thred facut de mine vezi ce scrie la inceput.......

(dinou) Daca zici tu Smile
replyReply
(04-27-2012, 09:07 PM)Cryssalis Wrote: Deci Base' na avut alta solutie decat sal puna pe Ponta prim-ministru, se pare ca gasca portocalie si luat-o........ Haha .........

E gandita faza, stati voi calmi... Ponta nu va reusi sa faca nimic si vin alegerile. And Base asta asteapta. Se va folosi de acest motiv mult de tot in campanie.

Apropo, ma asteptam ca Ponta sa fie putin mai curajos, nu sa se balbaie si sa tremure inca de la primul discurs, tinand cont ca in urma cu cateva ore jignea cu o usurinta incredibila.

Dar asta place Romaniei. Cel ce striga mai tare si mai jignitor e cel potrivit sa conduca tara.
(04-27-2012, 09:11 PM)Zamolxis1 Wrote: te rog crysallis nu mai amesteca politica cu acest forum, e deranjant si penibil, in plus vei vedea ca Ponta & Co. nu vor decat ciolanu' si-atat, daca vroiau binele tarii ar fi adus solutii si nu motiuni de cenzura sau alegeri anticipate!Sad

E o zona non-gothic. Te rog sa nu mai dai astfel de replici. Daca tu consideri ca politica nu e ceva important, poti sa eviti topicul...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
Stii ce e culmea ca numai gunoaiele fac politica rar vezi oameni calumea in politica, si sincer atunci cand ii vezi voteaza-i. Oricum Ponta nu va face nimic, tot ce vrea este ciolanul. Scuzama crysallis dar threadul nu se prea potriveste.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
(04-27-2012, 09:19 PM)Zamolxis1 Wrote: Stii ce e culmea ca numai gunoaiele fac politica rar vezi oameni calumea in politica, si sincer atunci cand ii vezi voteaza-i. Oricum Ponta nu va face nimic, tot ce vrea este ciolanul. Scuzama crysallis dar threadul nu se prea potriveste.

Mie mi-a placut un singur om din politica si acela a fost dat afara... nu mai are rost nimic. Daca va reveni Andronescu ministru al educatie, s-a dus pe apa sambetei tot ce s-a realizat! Am intalnit-o personal pe Andronescu si dispretul meu se indreapta catre ea... cand venise la noi la scoala parca ne sugera sa nu ne temem de bac. Stia tot ce se intampla. Astfel de oameni n-au ce cauta in lumea asta. Din cauza lor Romania e plina de oameni asa cum sunt....
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
Cand o sa inteleaga Romania, cat si lumea intreaga ca viata fara nazism nu este posibila pe acest pamant?
Am ajuns sa nu imi mai pese de ce se intampla cu politica din Romania, oricine ar fi la putere, tot un c**** e.
Sup
replyReply
(04-27-2012, 09:51 PM)Warhell Wrote: Cand o sa inteleaga Romania, cat si lumea intreaga ca viata fara nazism nu este posibila pe acest pamant?
Am ajuns sa nu imi mai pese de ce se intampla cu politica din Romania, oricine ar fi la putere, tot un c**** e.

Haha Nu mai are rost sa te cenzurez. Asta e opinia ta si am si o opinie despre opinia ta si anume aceea ca a ta e una idioata si fara nici o logica. Asa cum iti respect eu opinia, te-as ruga sa mi-o respecti si tu pe a mea. Poti sa o consideri idioata, dar fara logica nu cred ca poti.

----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
Idioata?
Ai vazut tu ce viata frumoasa si cinstita duceau nemtii din '33 pana in '45? Acolo nu erau crime, nu erau violuri, nu erau infractiuni, nimic!
Acum, trage o privire in lumea asta...nu exista zi in care sa nu vezi la stiri ca x a fost omorat sau y a fost violata sau z s-a sinucis.
Nazismul a fost cel mai frumos lucru care l-a intalnit omenirea.
Sup
replyReply
Ce le-a facut-o Base la prosti =)).Astia sunt prea prosti daca ei au pus botul la ce le-a facut Chioru',daca or sa ajunga sa ne conduca si astia 4-8 ani ajungem sub nivelul marii,nu ca acum am fi mai bine,oricum e plin de prosti,nu vad o scapare pentru Romania.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Sportul in viata noastra Raducu' 84 23,493 01-15-2012, 02:27 PM
Last Post: Dastan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)