Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Elder Scrolls V: Skyrim
#21
foarte tare videoul 10x Smile
replyReply
#22
da, vizual arata nemaipomenit, ramane de vazut cum sunt povestea, questurile si dialogurile
[Image: 29lip2u.png]
replyReply
#23
Sticky
[Image: 242idki.png]
replyReply
#24
exact la ce ma asteptam de la TES
replyReply
#25
lasa, ca asa frumos suna si Oblivion inainte sa apara si s-a dovedit un joc plictisitor si lipsit de imersiune; noroc cu Nehrim, germanii aia chiar au reusit sa faca ceva frumos; de fapt, le au ei cu rpg-urile in generalSmile
[Image: 29lip2u.png]
replyReply
#26
debea astept sa apara jocul
replyReply
#27
numele jocului apartine de la o regiune nord spre bruma , probabil jocul va incadra si celelalte regiuni chiar si Morrowind si Cyrodiil.
replyReply
#28
(03-03-2011, 08:28 PM)morpheus Wrote: lasa, ca asa frumos suna si Oblivion inainte sa apara si s-a dovedit un joc plictisitor si lipsit de imersiune;

La asta ma gandesc si eu...
replyReply
#29
nu stiu cum vi sa parut oblivion voua (old nick si morpheus),dar mie mi sa parut captivat la un nivel destul de egal cu gothic 3, nu vreau sa supar pe cineva cu parerea mea, dar de aceasta este un forum
replyReply
#30
(03-10-2011, 08:44 PM)Cryssalis Wrote: nu stiu cum vi sa parut oblivion voua (old nick si morpheus),dar mie mi sa parut captivat la un nivel destul de egal cu gothic 3, nu vreau sa supar pe cineva cu parerea mea, dar de aceasta este un forum

Fiecare are parerea sa si nimeni nu se supara pe nimeni, in mod normal.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  The Elder Scrolls Online Bogdan 15 4,676 03-15-2014, 11:37 PM
Last Post: BeoWulf
Wink The Elder Scrolls: Morrowind Robi 8 2,893 12-03-2011, 09:03 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)