Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beliar, Innos sau Xardas?
#11
http://www.youtube.com/watch?v=EgX15_V7P...re=related
Cam atat iti pot da momentan...
Acum joc (iar) si vreau sa ii dau artefactele lui Beliar (iar). Sper sa imi amintesc sa fac un filmulet ...
replyReply
#12
daca joci "intelgient" poti termina in toate cele 3 feluri dupa ce ieie cele 5 artefacte ... cu Innos le duci in nordmar la manastire cu beliar in bakaresh la templu si cu xardas le distrugi in hammer clan ... deci totul se rezolva in 5 min ca sa alegi calea si apoi sa indeplinesti questul dat de zeu/xardas ... cu beliar sa omori pe zuben,xardas si toate capeteniile, cu innos sa spargi orcii, si cu xardas sa omori pe rege sa-i iei scepter of varant si e zuben sa ii iei scepter of ethernal wanderer .... si sa deschizi portalul catre unknown lands ... oricum in Forsaken Gods se presupune ca ai ales a3a cale (cu xardas) joci addonul ,,, care are rabdarea sa il joace ca are multe probleme tehnice chiar si cu ultimul patch ... si ajungi regele rhobar III .... si astfel incepe Arcania Grin
[font=Arial][size=medium][color=#1E90FF][align=center]
Don't hate the player, hate the game
replyReply
#13
da chiar cum iau artefactele alea pentru Xardas ca in templele alea nus nimica (din harta care tio da liderul shamanilor)
replyReply
#14
Acea harta arata unde excaveaza ei, nu unde sunt artefactele, doar doua se afla in temple, celelalte 3 sunt in alte locuri.
replyReply
#15
(07-28-2009, 08:23 PM)crawler[ro] Wrote: daca joci "intelgient" poti termina in toate cele 3 feluri dupa ce ieie cele 5 artefacte ... cu Innos le duci in nordmar la manastire cu beliar in bakaresh la templu si cu xardas le distrugi in hammer clan ... deci totul se rezolva in 5 min ca sa alegi calea si apoi sa indeplinesti questul dat de zeu/xardas ... cu beliar sa omori pe zuben,xardas si toate capeteniile, cu innos sa spargi orcii, si cu xardas sa omori pe rege sa-i iei scepter of varant si e zuben sa ii iei scepter of ethernal wanderer .... si sa deschizi portalul catre unknown lands ... oricum in Forsaken Gods se presupune ca ai ales a3a cale (cu xardas) joci addonul ,,, care are rabdarea sa il joace ca are multe probleme tehnice chiar si cu ultimul patch ... si ajungi regele rhobar III .... si astfel incepe Arcania Grin

Eu l-am terminat,e super.Apropo unde gasesti ceva statuie de a lui Adanos ca eu nu stiu prea multe de zeul asta si e preferatul meu?
replyReply
#16
la care sunt artefactele alea va rog imi spuneti
replyReply
#17
am terminat pana la urma gothic 3 cu xardas destul de misto Grin
replyReply
#18
Am terminatul jocul in toate cele trei moduri, insa doar cel cu Xardas a parut mai interesant....oricum nu am simtit acelasi sentiment cand terminam gothic 2...nu.mi parea rau k plec din Myrtana...la g2 mi-a parut rau k am plecat si am lasat in urma Khorinis si VoM...
Gorn's Best Friend
replyReply
#19
Nu gasesti statuie a lui Adanos, trebuie sa vorbesti cu Druizii sau cu Magicienii apei.
replyReply
#20
mie nu mi se salva nici un comentariu??
le mai scriu oadata
am terminat g1 n-am terminat g2 n-am downloadat g3 si sigur nu-mi va merge g4 eu cu cn ma duc?Haha
=))=))
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Temple ale lui Beliar kelokata 10 3,480 12-29-2012, 07:06 PM
Last Post: kelokata
  claw of beliar digital09 1 1,239 08-19-2011, 01:37 PM
Last Post: Carnage
  Gothic II: The Claw of Beliar. Alex* 42 13,604 08-18-2011, 12:12 PM
Last Post: Warhell
  Xardas Cartile pe fata cornel 14 4,654 08-17-2011, 05:14 PM
Last Post: Dastan
  Apostoli lui Beliar Masahiro 1 1,851 09-12-2009, 09:56 PM
Last Post: Raducu'
  Wrath of Innos vs Claw of Beliar Blank 9 5,124 07-28-2009, 02:48 PM
Last Post: crawler[ro]

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)